Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szingli nők, titokban volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli nők, titokban volt vagy belemennel sugarbaby jellegű kapcsolatba?

Figyelt kérdés
ápr. 15. 17:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem mégis minek.
ápr. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha vkivel keptelen vagyok lefeküdni azzal akkor is képtelen vagyok ha a vagyknát ia írja rám. Nálam kb önerőszak lenne ha csak a pénz elég lenne.
ápr. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
Évek óta vannak ilyen kapcsolataim.
ápr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%
Soha nem voltak, mostanra meg már pláne nem ott tartok, hogy el tudnék fogadni ilyen ajánlatot. Ezt egyetem alatt teljesen el tudom képzelni, egy szingli lánynak, aki másik városban lakik az egyetem alatt, "ami Vegasban történt ott is marad" alapon, de dolgozó felnőtt nőként...
ápr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%
nyugi, belemennének, csak előtte meggyőznék magukat, hogy a pasi igazából pont az esetük, és ez egy igazi kapcsolat.
ápr. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%
#4 dolgozó felnőtt nők sem keresnek mind nettó 1 misit, hogy ne gondolkodjanak el ilyenen.
ápr. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%

"Ezt egyetem alatt teljesen el tudom képzelni, egy szingli lánynak, aki másik városban lakik az egyetem alatt, "ami Vegasban történt ott is marad" alapon"

Ja, aztán ha kiderül, akkor jön hogy "a múlt az múlt, azzal nem kell törődni" XD

ápr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

6, pont nagyon rossz embernek mondod ezt. Mióta keresetem van, az alsó kategóriába mozgok (pedagógus). Ennek ellenére gondolom úgy, hogy felnőtt fejjel ez már nagyon nem opció. Hogy másnak igen, az más kérdés. Sok minden opció embereknek, ami nekem már bőven határon túl lenne.

Nekem akkor se tűnik reálisnak 28 évesen egy gazdag idősebb fószer, akit rejtegetek és akivel pénzért kefélek, ha nem keresek egy milliót, sőt, most, hogy emeltek még mindig csak alig több, mint a harmadát. Egyszerűen a titkos viszonyoknak és a pénzért kefélésnek is meg van az ideje szerintem. Ami nem a kiforrott felnőttkor.

ápr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
7, ez megint egy másik kérdés. De, egy titkos anyagi támogató, ha valóban mindkét fél diszkrét, egy másik városba, ahol kb senkit nem ismersz, alig rejt rizikót, ami a lebukást illeti. Saját városba csak akkor érdemes szerintem, ha nem zavar a bélyeg, ami rád kerül, ha (amikor) kiderül a dolog. Úgy biztos nem csinálnám fiatalon se.
ápr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem.

- ez nem az én világom

- volt sugarbaby ismerősöm, beleláttam, hogy hogy mennek a dolgok... ezek a férfiak sem a két szép szemedért, önzetlenül segítenek, és nem elégednek csak meg a társaságoddal és némi szexszel... az az ismerősöm örült, hogy élve kijutott a kapcsolatból, addig meg terrorizálva volt, az odaadott javakkal zsarolta a hapsi, bezárta a lakásba, eldöntötte, kivel barátkozhat, milyen ruhát viselhet.

ápr. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!