Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szingli nők, titokban volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli nők, titokban volt vagy belemennel sugarbaby jellegű kapcsolatba?

Figyelt kérdés
ápr. 15. 17:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#8 szerintem ennek nincs “ideje” xD Vagy belefér valakinek, vagy nem. Most ha egyetem alatt egy valag pénzt ezzel kerestem, akkor nem fogok átmenni apácába, csak mert 2 évvel idősebb lettem.
ápr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

sok nő akkor se ha megölnék ugyan csak sok nő meg miért ne.

pl a prostik lakásos igényes és simán szexel velem ronda béna pasival ráadásul nem is annyira sok pénzért még egy kicsi és szájba.....

és van valóban olyan nő aki azt nem engedné hogy a mellét megfogd bár nem tudom mennyi az annyi lehet több milliárd ért ő is megerőszakolná magát.

ápr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

11, szerintem sok minden belefér fiatalon, mikor még semminek nincs tétje, ami már nagyon nem fér bele a felnőtt szerepbe, felnőtt létbe.

De, nem kell egyformán látnunk a dolgokat. Én a saját szemszögemből válaszoltam, más meg természetes, hogy másképp látja a sajátjából.

ápr. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem. Pont azért vagyok szingli, mert nem akarok dugni.
ápr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
8%
Kemény anál szex lesz, ne legyenek illúziói senkinek.
ápr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Vágysz arra, hogy seggbe rakjanak?
ápr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem lány vagyok de egyszer egy idősebb csaj rám akart hajtani.

Gyorsba tisztázva lett vele, hogy felejtse el. Én voltam 30 ö 47.


Ha valaki a pénzel akar magának partnert akkor ott vannak a férfi és női prostik is tessék.


Nincs az a pénz amiért egy számomra nem szimpatikus / ocsmány emberel lefeküdnék.

máj. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!