Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy normalis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy normalis fiu de engem elrontott egy rosszfiu es nem vagyok mar normalis. Mit tegyek maradjak tavol tole inkabb?

Figyelt kérdés

Sosem gondoltam hogy letezni fog ilyen ember szamomra mint o. En roma lany vagyok, elrontott engem egy szinten roma nagyon rossz eletu fiu..nagyon sokaig szenvedtem miatta, elvette az onbecsulesem, csunyan beszelt velem, le k**vazott, lekutyazott megalazott..nem kellettem neki mert fiatal fiu volt, es kihasznalni nem mert de megsem tudott hagyni.

Azert irom le ezeket, mert en azota tenyleg romlott lettem..en azota nem tudok szivbol nevetni, ossze lettem torve. Es azt meg hogy roma vagyok, azert irom mert ettol is felek, hogy nem kene vele emiatt sem foglalkoznom, nem eleg hogy romlott vagyok még roma is, o meg egy magyar egezseges mentalis allapotban levo fiu aki nem tudja mi az a szenvedes. Talan egy magyar lanyt erdemelne aki tiszta es nem engem..

Nagyon nyugodt vagyok mellette, nem randizunk mert egyutt dolgozunk es ott talalkozunk még csak.

Teljesen odaig van ertem..

Es sosem hittem hogy felkeltheti az erdeklodesem egy ilyen fiu mint o, de mostmar latom a kulonbseget egy ilyen fiu kozott es egy olyan kozott aki a multamban maradt.

Felek hogy ossze fogom torni ezt a fiut..hagyjam inkabb?

Nem tudom mit csinaljak.


ápr. 15. 23:30
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Első sorban menj el pszichológushoz a súlyos önbizalomproblémáddal. Másod sorban pedig "adj" időt annak a szakasznak még ismerkedtek és talán, mire komolyra fordulna addigra valamennyire jobban leszel.
ápr. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mar jol vagyok, de nem tudok mar a regi enem lenni.

Egyebkent az a baj hogy azt a masik fiut egy ev utan tudtam elengedni egeszen odaig vartam hogy majd visszater..es amikor elengedtem ugy ereztem most lett szabad a lelkem, ez 2 honapja volt most meg itt ez a fiu

ápr. 15. 23:38
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
gyikká változtatott de már elmúlt
ápr. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kerdezo,mindenki valtozik. Egy eve en sem voltam ugyanaz ,mint most. Nem ugyanazokat a donteseket hoztam volna az akkori enemmel. Ne felj a ssjst szemelyiseged fejlodesetol. A csalodastol felsz. Abbyura,hogy magas szabotalos a kapcsolatot a viseljesessel es taszitod a szakitas fele. Ezt lasd be es vedd eszre nemelyik cselekedeteden. Gondolj vissza szituaciokra es ismerd be magadban egyedul ,h szabotaltad. Ki tudid javitani. Mondd el neki,hogy segitsen ebben es legyen turelmes. Te meg magaddal legyel turelmes. Bocsass meg magadnak,nem te vagy a hibas,hogy az elozo kapcsolatban csinyan bantak veled.



Vannak errol konyvek is: Friedman: Felelem a sikertol. Nekem is ez segitett megerteni a lelkemben zajlo

folyamatokat es utana kepes voltam nagyon hosszu ideju parkapcsolatra.


Nem veletlenul vonzodtok egymashoz az uj fiuval. Tudat alatt erzekeli a romlottsagod,zsak a foltjat .

ápr. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4. hozzam is ezert vonzodnak a magyar lanyok, csak amikor kiderul hogy még sem az a gengszter , rosszfiu, agressziv allat vagyok akkor elmegy minden.

c. f

ápr. 16. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4) Nyugi lesz olyan eros vonzodas,erzelmek ,h nem fogja erdekelni ,h nem vagy gengszter es marad. Legyel turelmes magaddal is ,add nehezen magad. Akit nehezen kapnak meg, jobban ertekelik. Legyenek pillanatok ,amikben visszautasitod a lany csokjat vagy oleleset. Varjatok a behatolassal akar 8-12 honapot jarasnal. Pettingben is allits be fokozatokat. Hidd el ez nagyon hatasos. Foleg annal biztos siker,aki sok fiut megkaphatna testileg foleg es ahhoz van hozzaszokva. Ezzel tudsz kitunni mindkozul es mindnel ertekesebbe valni. Meg azoknal is ertekesebb leszel szamara ,aki sokkal jobban nez ki nalad kulsore. Ha eleg sokszor talalkozgattatok behatolos szex nelkul (perting mehet) akar egy even keresztul,akkor nem fog elhagyni. Ha sokaig megvontad tole,amit akart, vsak reszleges dolgokat csinsltstok (csok perting) ,utana orokke csak teged akar.
ápr. 16. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vedd le a jelmezed amit kifelé mindenkinek próbálsz előadni és a pőre valóságot mutasd meg neki magadról, na azután derül ki, hogy valóban kellesz-e neki és nem hanyatt homlok menekülőre fogja:) Addig csak az előadásod porondon kívüli nézője.
ápr. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezek alapján aranyos nőnek tűnsz. Viszont tanuld meg kezelni azt, hogy az előző "kapcsolatod" sérelmeit ne rajta kérd számon és ne őt büntesd értük.
ápr. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kezdj el csak barátkozni ezzel a fiúval.

És légy vele rendes, ne bántsd őt. De adj magatoknak esélyt.

ápr. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
itt is latszik a ferfiak mennyire megertobbek.. a c ferfiakat a nok mar a sarba huzzak..
ápr. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!