Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezd zavarni a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd zavarni a barátnőm stílusa. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Gyakran vannak bunkó megnyilvánulásai felém és mások irányába is, ami mellé rettenetesen csúnyán is beszél, de ő csak úgy vélekedik erről, hogy ő egy vagány, nagyszájú csaj, ellenben elvárja, hogy hercegnőként kezeljem. Az öltözködése borzasztóan előnytelen: olyan, mint egy komolytalan, lázadó tini, ráadásul sokszor nem is tiszta, amit felvesz, ő maga is rendetlen.

Valahogy eddig ez nem volt akkora probléma, de újabban rettenetesen zavarnak ezek a dolgok. Volt is már ebből vitánk. Az a helyzet, hogy jó lenne, ha változna, de nem akarom megváltoztatni (tisztában vagyok vele, hogy nincs hozzá jogom), mert ő ilyen, és ezért már sokszor a szakítás jut eszembe. Szeretem őt, de valahogy nem tudok dolgokat elfogadni. Mit tennének a helyemben?



ápr. 17. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező ám minden csavargóval együtt lenni.
ápr. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Adj neki ultimátumot, hogy változtasson a stílusán vagy nem illetek össze és szakítanotok kellene.
ápr. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Ezt már egyszer megkérdezted. Nem kaptál olyan választ, amit hallani szerettél volna, vagy mi a problémád?

ápr. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Ha egy nő kocsis módjára beszél, az nem csak igénytelen, de a legmesszebb menőkig primitív-szó szerint. Ezt az embert te nem fogod jobb belátásra téríteni. Gondolj bele mi lesz még, ha már a kapcsolat elején ezt adja. Mi rejlik még benn-jó nem az tuti, de mocsok az igen. kb. erre számíthatsz. Bizti hogy nem kezdenék vele a helyedben.
ápr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szakíts, úgyse fog megváltozni.
ápr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a lázadó korszak még évekig eltarthat nála. Aztán jön a raszta frizkó, amit soha nem kell mosnia, te meg szagolhatod 🤢


Alighanem kezdesz kiábrándulni belőle, ha ez mostanában zavarni kezdett, miközben régen is ilyen volt ("Valahogy eddig ez nem volt akkora probléma"). Ennek nem lesz jó vége.

ápr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

"Aztán jön a raszta frizkó, amit soha nem kell mosnia, te meg szagolhatod 🤢"


Elárulom, nekem körülbelül 5 évig volt derékig érő rasztám, ugyanúgy mostam hetente 3X, mindig jó illata volt. Tipikus tudatlan boomer vagy.


Kérdező, ha téged ennyire taszít a párod viselkedése, két lehetőség van.


1.Megbeszélitek és vagy lesz változás, vagy nem, szóval lutri.


2.Szakítasz.

ápr. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Gondolom alapból ilyen volt. Minek jöttél össze vele?

Tanulj az esetből. Legközelebb nyisd ki a szemed, és ha nem tetszik az illető akkor nem kell vele összejönni.

ápr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ami mar ennyire zavar abbol csak meg tobb zavaro tenyezo lesz. Engem is zavart egy ket dolog eleinte, aztan megtobb dolog majd megtobb….felesleges huznod, ha magad sem akarod ot felvallalni
ápr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy tudsz egy ilyen nőt szeretni? Aki így beszél. Ha csak egyszer is elkáromkodta volna magát, már ott is hagyom.!!!!!
ápr. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!