Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál ezért?

Figyelt kérdés

A barátnőm trehány, lusta, állandóan dől a mocsok a szájából, számára nem probléma, hogy pecsétes és vállalhatatlan ruhákban megy emberek közé, a lakásban legtöbbször nekem kell takarítanom utána, mert mindenhol cigicsikkekbe (heets) botlok. Szeretem, és persze vannak nagyon pozitív tulajdonságai is, de a szememben sokszor igénytelen, és kezdek besokalni ezektől.


Még mielőtt megkapnám: már az elején kaptam ízelítőt ezekből, de reménykedtem benne, hogy összeköltözés után javulnak ezek a dolgok.



ápr. 15. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy trehány és lusta még talán orvosolható, de az hogy dől a mocsok a szájából, ha arra érted hogy sokat káromkodik és mindezt negatív rossz energiával társulva, már nem hinném hogy elnézném neki.
ápr. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Én össze se jöttem volna vele. A paraszt stílus még férfiben is taszít, nem hogy nőben.
ápr. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Nekem még mindig rejtély, nőként miért lesz ilyen valaki. Láttam már kupis nőt, de idővel ők is házitündérré váltak.

Nem drogozik, iszik?

De egy igényes környezetben elvileg egy koszos ember se maradna meg sokáig, mivel a komfortérzetük leromlik.

ápr. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Elöször beszélnék vele, hogy ez engem zavar és változtasson, különben nem szeretnék vele együtt lenni. De ne virágnyelven, meg utalgatva, hanem konkrétan mondd ki a dolgokat, ami téged zavar. Aztán adj neki egy kis idöt, hogy változtatni tudjon. Mert így megadod neki a lehetöséget, hogy ö is el tudja dönteni, mennyire vagy fontos neki és a kapcsolatotok mennyire fontos. Ha nem történik változás tartósan és belátható idön belül, akkor szakíts vele, mert ezek szerint ö már eldöntötte. Így nem éri öt váratlanul és azt sem mondhatja, hogy nem beszéltél világosan.
ápr. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Először is össze sem jöttem volna ilyennel.


De ha már így alakult, szólnék, hogy zavar. Vagy változik, vagy ennyi volt.

Ha nem változik, amihez lássuk be joga van, elhagynám.

ápr. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
El kéne dönteni, hogy az ingyen p..na amit nyújt, ér-e ennyit neked, mert a leírásod alapján másra nem nagyon lehet képes.
ápr. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki alapból valamilyen, az az ember nem fog előnyére változni, csak azért mert kapcsolata lesz. Ha már alapból rendetlen, akkor az is marad, sőt ez egyre rosszabb lesz. Ugyan ez ráilleszthető kb az összes tulajdonságra. Nagyon kevés ember tud megváltozni és általában ők sem másért teszik meg, hanem önmagukért.
ápr. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyennel össze se szabad költözni.
ápr. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!