Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyaként ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló anyaként ne számítsak komoly kapcsolatra? Mindenki csak lazát akar?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, 6 éves kisfiúval. Az apjával 2 éve váltunk el, majdnem 5 év házasság után.

Nekem fontos a komoly kapcsolat, mindig is az volt, és azon az elven működtem, hogy ami menthető, azt meg kell menteni. A volt férjem viszont másként gondolkozott.

Nekem a mai napig fontos a komoly kapcsolat, olyanban is szeretnék élni. Egy társat akarok magam mellé, akivel akár egy életet leélhetek.

Komolyan próbálok ismerkedni, rendes, komoly, értelmes nőnek tartom magam, de mindig komolytalan szándékkal találnak meg a férfiak. Sokszor azok is, akikről nem ezt gondolnám. Ennyire nehéz ismerkedni, ha van az embernek egy gyereke? Vagy szimplán a korom miatt, kezdenek elkelni a komoly tervekkel rendelkező férfiak?

Saját helyzetemből kiindulva, nincs olyasfajta elvárásom, hogy ne legyen gyermeke, de még az egyedülálló apuka, akivel nemrég ismerkedtem is komolytalan viszonyt akart.


ápr. 18. 21:24
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon sokan házasodnak újra, különben nem lennének mozaik családok se. Szerintem csak rossz emberekbe futsz bele.
ápr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
38%
Olyan palit keress, akit nem becsült meg otthon az asszony. És ne korodbelit, inkább aki már közelebb van a 40-hez, mint a 30-hoz. Ők már valószínűleg kiélték magukat, mire megállapodtak. Vannak ilyenek is, nem csak a pötshuszárok: pedáloznak évekig, amíg ki nem dobja őket az asszony mint a kivert kutyát.
ápr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó férfiaknak adsz esélyt eddig, de változhat a helyzet bármikor.
ápr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
94%
Hasonló helyzetben vagyok több, mint 5 éve, csak már 42 évesen. Azt tudom mondani, hogy nehéz, de kitartás neked, hogy találni fogsz valakit.
ápr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

#3 vagy nekem van olyan kisugárzásom, hogy az ilyen férfiakat vonzom be?🤔

Egy barátnőm ezt mondta, jószándékkal, hogy olyan “kihasználhatónak” tűnök, mert nincs erős fellépésem.

De nem vagyok kihasználható, egyik ilyen “kalandba” sem mentem bele.


#4 neked is kitartást!❤️

ápr. 18. 21:43
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

ELég sokan házasodnak újra gyerekekkel a hátuk mögött.


Nem a korod és gyerek miatt találnak be ezek a férfiak, hanem mert mindenhol ott vannak és mindenkinél bepróbálkoznak 18 és 60 között. (amúgy meg milyen korod?)

ápr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
22%

Én 42 vagyok és házas.

Ha elválnék, csak olyannal találkoznék aki elvisz kikapcsolódni, kreatív, vannak ötletei, vacsora , wellness hétvége, kiállítás, egy szóval minőségi időtöltés.

Aki ezeket nem akarja, nem akar komolyat .

Ha nem találnék komolyat , akkor sem adnám oda azt ami annyira kell a pasiknak.

Tegyenek érte.

ápr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
12%

"Bevonzás/Vonzás törvénye"?

Lehetséges ha te fejben úgy állsz hozzá, hogy csak mihaszna férgekkel ne kerülj kapcsolatba és ja "bevonzod" őket hiszen rájuk koncentrálsz és a "jófiúkról" csak álmodozol, fejben úgy gondolkodsz, mint pl. de jó lenne megismerni, vele lenni. Távoli jövő, álomkép, te magad se hiszed el, hogy összejön.

A "vonzás törvénye" azon alapszik, hogy te agykontroll segítségével elhitetted magaddal, hogy az életedben van az a személy (vagy bármi más), már vele vagy.

Próbáld ki!

ápr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

#2-es első mondata még oké lehet, a többivel viszont nem értek egyet. Pont 28 évesen, egy 7 éves gyerek egyedülálló anyukájaként találtam rá a másfél évvel fiatalabb férjemre. Mondjuk az igaz, neki is volt már egy gyereke, de ez inkább pro volt nekem, mint kontra. Jobb, ha már tudja a leendő társ, mivel jár egy gyerek, és nem nekem kell felvilágosítanom :)

Amúgy a társkeresés nem azért nehéz, mert van gyereked. A szingli barátnőm is küzd a dologgal és fut bele a vacakabbnál vacakabb viszonyokba. A társkeresés mindenkinek nehéz, aki nem akar komoly kompromisszumokat kötni.

ápr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem most változtass.


Használd ki Te Őket! Vitesd el magad drága helyekre, vetess meg ruhákat, szexben is tegyék ami neked jó.


Hamár csak szex jöhet szóba, legalább használd ki.

ápr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!