Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyaként ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló anyaként ne számítsak komoly kapcsolatra? Mindenki csak lazát akar?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, 6 éves kisfiúval. Az apjával 2 éve váltunk el, majdnem 5 év házasság után.

Nekem fontos a komoly kapcsolat, mindig is az volt, és azon az elven működtem, hogy ami menthető, azt meg kell menteni. A volt férjem viszont másként gondolkozott.

Nekem a mai napig fontos a komoly kapcsolat, olyanban is szeretnék élni. Egy társat akarok magam mellé, akivel akár egy életet leélhetek.

Komolyan próbálok ismerkedni, rendes, komoly, értelmes nőnek tartom magam, de mindig komolytalan szándékkal találnak meg a férfiak. Sokszor azok is, akikről nem ezt gondolnám. Ennyire nehéz ismerkedni, ha van az embernek egy gyereke? Vagy szimplán a korom miatt, kezdenek elkelni a komoly tervekkel rendelkező férfiak?

Saját helyzetemből kiindulva, nincs olyasfajta elvárásom, hogy ne legyen gyermeke, de még az egyedülálló apuka, akivel nemrég ismerkedtem is komolytalan viszonyt akart.


ápr. 18. 21:24
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
81%

Mert gyerek elott nem ugyanez ment véletlenül ha már pasi nincs is?

Tokmindegy, ha nincs gyerek se konnyebb.

ápr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
87%

Én 39/f vagyok egy gyerekkel, és nagyjából hasonlóakat tudok megfogalmazni mint te. Én is próbáltam megmenteni a kapcsolatom, még párterápiával is, viszont rá kellett jönnöm hogy nagyon különbözőek vagyunk, de más mellett még talán egyszer boldogok lehetünk.

Alapvetően én is komoly kapcsolatot szeretnék, ami akár az életünk végéig tart.

De sajnos úgy tűnik, gyerekkel ennyire piszok nehéz ismerkedni. Igaz csak neten ismerkedem, de totális érdektelenséget tapasztalok, pedig az utóbbi időben már csak szinte kizárólag gyerekesekkel próbálok ismerkedni.

ápr. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan, hogy valaki mindig egyazon típust vonz be. Sok sok embert ismer mindenki aki szakított vagy elvált, hogy aztán egy ugyanolyannal jöjjön össze. Egyszerűen ezt valahogy visszük magunkkal az életben, van bizonyos típus ami újra és újra felbukkan.

Ha komolyat keresel először is mindjárt az elején szögezd le, tudja mindenki, hogy ez van. Aztán ne feküdj le senkivel 1-2 találka után, ne kapjon meg senki csak úgy, aztán ha ismerkedés valakivel csináljatok közös programokat, látni fogod hajlandó e veled /veletek időt tölteni, rátok áldozni stb... Aki csak dugni akar az nem szeret sok energiát fektetni ilyen dolgokba úgy, hogy bizonytalan a cél. Szóval ez sem 100% mint semmi de a legtöbbet tán így tudod kihozni. Akit érdekelsz az időt szán rád, energiát fektet a kapcsolat fejlesztésébe stb..

ápr. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
15%
Sokan még lazát sem akarnak egy gyerekes nőtől, örülj hogy egyáltalán szexre kellesz valakinek.
ápr. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy ilyen helyzet.. nem vag kapós a párkapcsolati piacon anyukaként, ezt elhiszem. Így sokkal nehezebb az egész. De ne add fel, próbálkozz tovább, szélesítsd az ismertségi körödet, legyél fent az ismert társkeresőn, stb... kell érte tenni, hogy megtaláld a hozzádillőt,d e így is sok idő lehet
ápr. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

Én férfiként vagyok hasonló helyzetben.

Kicsit vékony vagyok, 75kg. Én úgy érzem a legtöbb nőnek már ez eleve kizáró ok. Lehet velem mindenről beszélgetni, de nem vagyok egy nagy dumás. Érdekes módon amikor összejövök valakivel, onnantól nagyon szeretnek velem lenni. Csak nekem valahogy az első lépés nem jön össze szinte soha.

Régen jártam bulikba, ott kicsit könnyebb volt.

Amióta kinőttem a bulizást, nagyon nehéz az ismerkedés.

ápr. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
74%
Gyerek nélkül is ugyanezek a kilátások
ápr. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
88%

Én írtam a 2. hsz-t. Annak ellenére, hogy lepontozták az olvasók, azt javaslom, fontold meg, amit írtam. Nem, nem magamat akarom "eladni", ha kaptál privátot, garantáltan nem én írtam. :) Már rég elmúltam 40, és boldog párkapcsolatban élek. De tudom, milyen elvált apukaként párt keresni.


A te korodbeli társkereső férfiak nem akarnak megállapodni, amíg számukra kényelmes ,laza kapcsolatra találnak nőt. Ha mégis, akkor a normálisabbja inkább választ olyat, akinek nincs gyereke. Ez csúnyán hangzik, de a kisgyerekes apukák is láthatatlanok a független nők számára, fordítva is így van. Mert a gyerkőc kötöttségekkel jár: betegségek miatt elfogy a nyári szabadság, igazodni kell exapuka láthatásaihoz, stb. Egy gyerektelen nőnél/férfinél nincs ilyesmi.

Azért írtam, hogy nálad idősebb palikat keress, mert aki még gyerektelen 30x évesen, az valószínűleg már megállapodni akar, ha volt olyan igénye, kiélte magát. Adott esetben megküzdött már egy-két hárpiával, vagy rájött, hogy egy kapcsolat habarcsa nem a kemény női segg, vagy a formás cicik.

Megismeri önmagát eléggé ahhoz, hogy tudja, milyen nő mellet van helye, és milyen mellett nincs.

Az elvált férfi még jobb, bár a gyerektartás és a láthatás mellett nagy parádéra ne számíts. Viszont ha jól bánik a saját gyerekével, úgy fog bánni a tiéddel is, vagy ha lesz, akkor a közössel is. Ha esetleg megjárta a társkeresés purgatóriumát is, nagy eséllyel megbecsül téged.

Olyasmi is előfordulhat, mint itt vmelyik hozzászólónál, hogy 28 évesen 26 éves elvált fickóval találnak egymásra. De ennek minimális a valószínűsége, már csak azért is, mert aki ilyen fiatalon házas, az még egy rossz házasságban is húzza az igát sokszor vakon, vagy reménykedve a változásban.

Több hozzászólásban leírták, hogy gyerek nélkül is ugyanilyen nehéz társat találni. Sajnos gyerekkel nehezebb. Mind nőnek, mind férfinak. Aki nem talál gyermektelent, az keres gyerekes elváltat. Szerintem adj magadnak időt.Nem tudom, mikor váltatok el, de utána mindig érdemes berendezkedni az egyedül létre. Amikor egyedül rendben érzed az életedet, akkor tudsz beengedni és felvállalni egy társat, ezt magamon tapasztaltam. A társkereséshez is kell idő.

ápr. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Huszonéves ismerősöm 2 kisgyerekkel talált új párt, azóta van 3 közös gyerekük is,jó nagy család lettek,boldogok. Szóval kitartást neked!! :)
ápr. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
31%
12-nek küldj privátot! Hátha?
ápr. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!