Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyaként ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló anyaként ne számítsak komoly kapcsolatra? Mindenki csak lazát akar?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, 6 éves kisfiúval. Az apjával 2 éve váltunk el, majdnem 5 év házasság után.

Nekem fontos a komoly kapcsolat, mindig is az volt, és azon az elven működtem, hogy ami menthető, azt meg kell menteni. A volt férjem viszont másként gondolkozott.

Nekem a mai napig fontos a komoly kapcsolat, olyanban is szeretnék élni. Egy társat akarok magam mellé, akivel akár egy életet leélhetek.

Komolyan próbálok ismerkedni, rendes, komoly, értelmes nőnek tartom magam, de mindig komolytalan szándékkal találnak meg a férfiak. Sokszor azok is, akikről nem ezt gondolnám. Ennyire nehéz ismerkedni, ha van az embernek egy gyereke? Vagy szimplán a korom miatt, kezdenek elkelni a komoly tervekkel rendelkező férfiak?

Saját helyzetemből kiindulva, nincs olyasfajta elvárásom, hogy ne legyen gyermeke, de még az egyedülálló apuka, akivel nemrég ismerkedtem is komolytalan viszonyt akart.


ápr. 18. 21:24
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Özvegy lánybarátom 35 év felett 2 problémás fiúval kétszer is talált magának párt, bár az egyik v.sz.l. kamus volt. Most már fél éven túl együtt van valakivel.
ápr. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
75%
Nyilván nehezebb gyerekkel párt találni, mint gyerek nélkül. Ezt kár tagadni. Gyerekes nőnek meg nehezebb, mint gyerekes férfinak, mert a gyere általában a nővel él, a apja 2 hetente viszi el, ha elviszi egyáltalán.
ápr. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
75%
Maradjunk annyiban, nem lehetetlen, de piszok nehéz lesz. Persze hallani történeteket, hogy ennek meg annak is sikerült, mindez szép és jó, de lássuk be akkor se könnyű. Pont ahogy előttem is írták, az egyedülálló apukáknak kicsit egyszerűbb az életük, két hetente két napot vannak a gyermekükkel, ha csak nem megosztott felügyelet van heti váltásban. Szóval egyedülálló anyaként neked eleve kevesebb időd van. Gondold végig, mikor tudnál beleilleszteni randikat a hétköznapokba, és kire hagyod addig a gyereket? Sok szerencsét, és kitartást, na meg türelmet, mert komoly kapcsolatot tényleg nehéz összehozni, egyébként még gyerek nélkül is!
ápr. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
0%

50 koruli faszikkal ismerkedj....



39F incel

ápr. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
80%

Én is találtam férjet 1 gyerekkel, 3 hónapja voltunk még csak együtt és lefoglalt nekünk is helyet a nyaralásra.

Nem csak hülyegyerekek léteznek ám!

ápr. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
82%
Nem azt mondta senki, hogy csak hülyék vannak, de nem ez az átlag, mint a te sztorid, neked baromi szerencséd volt, légy hálás a sorsnak. A kérdésre válaszolt itt mindenki, persze, lehetséges találnia valakit, de akkor sem egyszerű!
ápr. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy versenyképes ennyi idősen egy ekkora gyerekkel. 40 feletti szintén gyerekkel rendelkező férfiakat érdekelhetsz.
ápr. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
#25: nem.lesz valaki attól hülyegyerek, hogy nem egy gyerekhez akar igazodni a szabadideje 98%ában, aki ráadásul nem is az övé.Mert egy gyerek ezt jelenti amíg kicsi
ápr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor nekem óriási szerencsém volt, a férjem elfogadta a lányomat és soha nem filléreskedett.
ápr. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem a kisugárzásoddal van baj, hanem a társkeresőn a férfiak nagy része vagy nős és kikacsintgatna, vagy ha már elvált, akkor csak laza kapcsolatot keres.

Kevés van fent komoly szándékkal. Ki kell várnod, megkeresni, megtalálni, ez lehet évekbe telik. Én ezt 40+-osan csináltam. Nem ment pikk-pakk, de nekem sikerült.

ápr. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!