Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyaként ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló anyaként ne számítsak komoly kapcsolatra? Mindenki csak lazát akar?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, 6 éves kisfiúval. Az apjával 2 éve váltunk el, majdnem 5 év házasság után.

Nekem fontos a komoly kapcsolat, mindig is az volt, és azon az elven működtem, hogy ami menthető, azt meg kell menteni. A volt férjem viszont másként gondolkozott.

Nekem a mai napig fontos a komoly kapcsolat, olyanban is szeretnék élni. Egy társat akarok magam mellé, akivel akár egy életet leélhetek.

Komolyan próbálok ismerkedni, rendes, komoly, értelmes nőnek tartom magam, de mindig komolytalan szándékkal találnak meg a férfiak. Sokszor azok is, akikről nem ezt gondolnám. Ennyire nehéz ismerkedni, ha van az embernek egy gyereke? Vagy szimplán a korom miatt, kezdenek elkelni a komoly tervekkel rendelkező férfiak?

Saját helyzetemből kiindulva, nincs olyasfajta elvárásom, hogy ne legyen gyermeke, de még az egyedülálló apuka, akivel nemrég ismerkedtem is komolytalan viszonyt akart.


ápr. 18. 21:24
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
75%
Hát igen, nagy mázlija van annak, akit gyerekkel elfogadnak és nemcsak ilyen összejárogatunk dologra, azért legyünk őszinték, komoly kapcsolatot nem sokan vállalnak be így. Teljesen más élethelyzet, alkalmazkodás, stb. A gyerekesekhez legfőképp gyerekes való. Aki gyermektelen, az vagy egyáltalán nem is akar, tehát a másét sem tolerálná, ha pedig akarna, akkor sajátot szeretne. Akinek nem lehet, de vágyna rá, na esetleg ő még erősítheti az elfogadók táborát!
ápr. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem is gyerekkel gyerekes párt kell keresni. És akkor nincs szó "elfogadásról", mert mindkét fél tudja, miről szól szülőnek lenni.
ápr. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
69%
Arra is készülj fel, hogy majd páran azt mondják, amit hallani akarsz, légy résen. Nem lehetetlen, hogy találj valakit, de göröngyös út vár rád!
ápr. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!