Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A folyamatos elutasítástól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A folyamatos elutasítástól lehet rosszabb?

Figyelt kérdés

Vagy lehet ebben úgymond "fejlődni" megtanulni jól kezelni az ilyet?

Vagy csak mélyebbre kerülni?

Van e itt olyan akit már sokszor elutasítottak? Ha igen, mi a tapasztalat? Tovább próbálkozik vagy feladta , elment a kedve az egésztől?


ápr. 21. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Olyanra gondolsz akivel már volt tartalmas kapcsolatod, és a befejezés után utasított el, vagy vadidegen emberek elutasítására?
ápr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan helyzetben vagy, hogy tudod, biztosan elutasítanak, akkor csak várj, hátha mégis felkelted valaki érdeklődését, én ezt teszem, mivel reálisan tudom, esélyem a nullával egyenlő, bárkire is írnék rá.
ápr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Én ilyen vagyok, rondának születtem, gazdag se vagyok, így nem is volt esélyem nőknél sosem, amit el is fogadtam, szerencsére nincs nagy libidóm így nem okoz gondot. 30F
ápr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Feladtam.
ápr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tinédzserfiúként a helyzetem reménytelen volt. Nem tartottam magam akkor se csúnyának, csupán átlagos voltam, egy egyszerű srác, nem öltözködtem divatosan, a frizurám se volt divatosnak mondható, a családom akkoriban sok anyagi nehézségen ment át. Volt egy lány, akibe szerelmes voltam a gimiben és amikor összeszedtem a bátorságot, hogy elmondjam neki az érzéseimet, akkor kikosarazott. Eleinte nagyon rossz volt természetesen, de amikor megláttam, hogy milyen csávók után futott a csaj, megpróbáltam én is olyanná válni, mint ők, már amennyire az anyagi helyzetem megengedte. Ezután elkezdtek jönni a sikerek a csajoknál. Eleinte kicsikét sajnáltam, amiért feladtam a "régi énemet", de aztán a sikerélmények miatt úgy döntöttem, hogy nem kívánok visszatérni a régi egyszerű csávósághoz. Nem azt mondom, hogy most 100%-osan jó minden a magánéletemben, mert ez távol áll a valóságtól, de lazább vagyok, a fizikumom is 10x jobb, mint anno és van pár szép ruhám is, párkapcsolatom is volt (aminek vége lett). Kicsit szomorú, hogy ennyit számítanak a külsőségek manapság, de hát megváltozott a világ így én is megváltoztam.
ápr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Általában vagy konkrét személy. Szerintem nem mindegy…
ápr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Személyiségfüggő. A győztes típus max. vállat rándít és megy tovább, mert bízik magában, tudja, hogy úgyis sikerülni fog akkor is ha 1000-en lepattintják, tudja hogy vár rá valahol egy 1001.-ik de bizony kezdenie kell nála ha célba akar érni. A vesztes típus meg magába zárkózik.

Te melyik típus akarsz lenni barátom?

ápr. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
20:08-as az én történetem is hasonló csak lányban. Iszonyatosan megaláztak sokszor a férfiak. Huu te nem vagy egy komoly nő (értsd: fullos) túl aranyos vagy és ez nem jön be, nekem a fullos pi*ák tetszenek….hozzáteszem mindig átlagos fiúkra buktam… nos változtattam mindenen, bunkó lettem, pi*asan öltözködök, műszempilla, műköröm, márkás cuccok….furaaaa de megbecsülnek, szépen beszélnek velem, tisztelnek és futnak utánam🤷🏻‍♀️
ápr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is sajnálom nagyon, hogy ez így megváltoztatott, mert szerettem magam nagyon. Végtelenül rendes voltam, figyelmes, normális, megértő, sosem lógtam a másik nyakán, nem kértem semmit sem számon…hát igen a normális már nem jó.://
ápr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!