Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki, hogy van párom?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a párommal. Az utóbbi időben nagyon megtetszett egy srác az egyetemen, de nem ismerjük egymást, csak látásból. Rengetegszer volt már hogy szemeztünk, egymásra mosolyogtunk, még edzeni is ugyanoda járunk, úgyhogy ez ott is folytatódott. Fogalmam sincs miért adtam neki ezeket a jeleket, valami nagyon megfogott benne. Ez olyan messzire ment, hogy odajött hozzám, hogy van-e kedvem holnap inni egy kávét vele. Annyira zavarban voltam, hogy egyből rávágtam hogy persze, és csak később gondolkodtam. Ő valószínű azt hiszi, hogy ebből lehet valami, és nem hibáztatom, mert én viselkedtem úgy, hogy ezt higgye. Viszont nekem párom van, amiről ő nem is tud, és ha leülünk beszélgetni, akkor fog kiderülni számára. Szerintetek hogy hozzam ezt fel úgy, hogy a legkevésbé legyen kínos és bántó a számára?
ápr. 23. 07:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez inkább a te párod számára bántó és kínzó. Elgondolkodnék a helyedben, hogy 3 év után mi vezetett el idáig.

Mindenkivel megesik, hogy megtetszik valaki a párunk mellett. Kérdés az, hogy belemegyünk e a játékba és hagyjuk, hogy elragadjanak az érzelmek, vagy pedig hazamegyünk és a párunkra koncentrálunk, aki mellett jóban-rosszbban ki kellene tartani. Te az első utat választottad, éppen megcsalni készülöd őt (az érzelmi megcsalás is az).

ápr. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a történetnek a hivatalos nyelven megfogalmazott tanulsága a következő: elbasztad.
ápr. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj el vele.
ápr. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem tudod nem bántón kommunikálni, mert randira mész, miközben nem akarsz tőle semmit és párkapcsolatban vagy.
ápr. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%
Nagyon egyetértek az első válaszolóval. Meg szoktak tetszeni a párunk mellett mások is, de nem szabad belemenni. Szerintem azért érdekel és azért mentél bele, mert kell neked az izgalom, az újdonság érzése, csakhogy ez egy csalóka jelenség. Legtöbb akkor jön erre rá az ember, ha már megcsalta a másikat. Döntsd el, hogy ki a fontosabb neked.
ápr. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

Őszintén szólva szakítani kéne a pároddal és a másik pasit is békén hagyni. Mert ha nem teszed meg szeretők lesztek, vagy szakítás után szexig juttok el kizárólag mert a mostani kapcsolaton nem fogsz tudni túllépni ahogyan illene.


Ha te tényleg szeretnéd a párod más fiúval nem szemeznél pláne nem mennél vele randira.

A párod nem ad meg neked valamit esetleg, elhanyagol és hasonlók és máshol keresed kapcsolaton belül.

Szakítani kellene mint írtam az elején.

ápr. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ha már észreveszel mást, első ösztönös reakcióból, zsigerből igent mondasz a randira, akkor a kapcsolatodat megette a fene. Inkább a barátodnak mondd el mit csináltál, úgy is kidob aztán a másik srácnak sem kell hazudni, mert nem lesz barátod.
ápr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A tisztességes megoldás az lenne, hogyha megmondanád neki, hogy mégsem mész el vele kávét inni, mert igazából csak jól esett hülyíteni, de foglalt vagy és egyelőre nem szeretnéd a párkapcsolatod befejezni.

De ezt úgysem fogod megtenni.

Azzal lehet még menteni a dolgot, hogy szólsz neki, hogy mégsem mész kávézni, mert bár értetted a célzást, de nem szeretnél ismerkedni. És megpróbálsz ezentúl megszakítani vele minden kapcsolatot.

ápr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szokás szerint őrült kommentek vannak. Tisztázzuk azt, hogy kávézásban még nincs semmilyen bűn. A leadott jelekben és a flörtben kissé igen.

Úgyhogy az igazat el kéne mondani kávézás közben, de aztán figyelni a jelekre és eseményekre. A világtörténelemben számtalanszor megtörtént, hogy így jött életbe új pár. Ehhez nem kell megcsalás, kialakulhat simán! Persze az is lehet, hogy simán semmi. Az is lehet, hogy rögtön bunkó lesz és hess.

Mondom fickóként és nyilván én sem örülnék... De ugyanúgy velem is megtörténhet.

ápr. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%
9-es! Valóban, mind őrültek vagyunk, mert nem kávézgatunk meg flörtölünk random csávókkal ha párkapcsolatban vagyunk 🤷‍♀️
ápr. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!