Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt egy nő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt egy nő a férfival?

Figyelt kérdés

Amit a nőnek szabad, azt a férfinak nem!

A párom teljesen megbolondult, olyan lett mint egy pszichopata. Tesz bizonyos dolgokat, aztán ha én ugyanazt szeretném tenni, nekem esik hogy mit képzelek én magamról.

Pl: element az anyjához, mert segítenie kellett neki pár dologban. Ottalvós történet. Nem szóltam semmit, menjen és csinálja, ő dolga. Aztán nekem is el kellene mennem Anyámhoz pár dolgot elintézni. Mikor elmondtam neki, teljesen kikelt magából: minek megyek a családomhoz, hogy merek elmenni hozzájuk!? És általában is így viselkedik. Kb be akarja osztani az időmet, mit csinálhatok, hova mehetek és hova nem. Teljesen megőrült.

Hozzáteszem: ő sűrűbben jár az anyjához mint én az enyémhez. Sose szólok ha mennie kell. És nincsenek is olyan halaszthatatlan dolgok ami miatt épp ne tudnék elmenni, de én mégis úgy döntök. Szóval logikusan gondolkodva se eleje se vége annak amit csinál. Úgy nekem esik a semmiből hogy köpni-nyelni nem tudok, fel óra múlva meg jön hogy akkor mit vacsorázzunk. WTF?

Egyre inkább úgy érzem, valami börtönben akar engem tartani, és nevelni. Pedig engem eredendően kenyérre lehetne kenni és a légynek nem tudnék ártani. Ráadásul még fenyegetőzik is: ha majd gyerekünk lesz, nem lesz ám ilyen..., ahogy mondta.

Még 1-2 ilyen veszekedés vagy komolyabb beszólás és szedem a sátorfámat. Elég sok pénzembe benne van az hogy együtt vagyunk, de inkább mindezt elengedem a lelki nyugalmamért cserébe.

De hogy témánál maradjunk: miért csinál ilyet egy nő? Mi lehet a valódi oka erre, amit nekem nem mond el? 35f


ápr. 28. 18:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"6 évem erre ment rá. Pénzt, időt, energiát fektettem bele hogy közös családunk lehessen, aminek épp a küszöbén vagyunk"

Neki is pontosan 6 éve ment rá.

Van akinek ez túl sok.

ápr. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!