Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy barátnőnél mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy barátnőnél mennyi idő járás után engedhető meg hogy megfogja a fiú itt, ott?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyi idő járás után foghatja meg a lány barátja az ágyékát, a melleit, vagy a fenekét?
2010. okt. 28. 16:15
 1/5 anonim válasza:
Hát ez nagyon is barátnő tipus függő,de szerintem ha komoly kapcsolatot akar a barátnő akkor érdemes várni legalább egy hónapot.
2010. okt. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1 hónapot? menj már :D

Addig semmi tapi..mi msnen beszéltünk,hazudtam neki 8 hónapot,lebuktam rá 2 napra eljött beszéltünk,volt csók,csók közben fenék tapi,sőt mivel szakadó eső volt nyáron és fáztunk,"melegítette" a kezét a mellemen..És akkor találkoztunk először.ebben semmi sincs.Aztán másnap itt aludt akkor volt már minden.igaz ő már 28 éves én pedig 18. :) De a tapi simán belefér már a csók idején..hova rakjátok a kezeteket?zsebre? :D Persze,hogy a másik testére.. :)

2010. okt. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

emberfüggő nagyon. Én fogtam meg barátom fenekét először és nem ő kezdeményezte...ez kb 1hét járás után, mellemet csak 2 és fél hónap után merte megfogni, de ágyéknál már 1,5 hónap után simogattuk egymást...de ez csak kb, nem nagyon emlékszek már az időpontokra


és nem tartom magam ribancnak, 1,5 évig nem volt kapcsolatom mert nem találtam senki értelmeset.


16/L

2010. okt. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy kis tinik vagytok e még,vagy kicsit idősebbek.Szerintem 20 körül/után már nem nagyon kell ilyeneken parázni,jön minden magától (:
2010. okt. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A mai világba már 1 óra után meg is fektetheted ;)
2010. okt. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!