Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gáz manapság az, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gáz manapság az, ha egy férfi nem szőrteleníti a hónalját?

Figyelt kérdés

Én már a falnak megyek ettől a nagy szőrtelenítési mániától. Szerencsére a feleségem is hasonlóan gondolkodik.

31/F


2010. okt. 29. 09:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
ja, és azt még hozzáteszem, hogy szerintem ez csak rosszabb lesz. el tudom képzelni, hogy sok év múlva már a haj is zavarni fogja az embereket. ebben az elkorcsosult világban már minden lehetséges.
2010. okt. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Én barátom is szőrteleníti a hónalját..

Szerintem nem gáz sőt.... nem kell ott bokornak lenni:D

2010. okt. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
A reklámokban mindig szőrös a pasi. Ott miért nem gáz?
2010. okt. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

szerintem egy férfi legyen szőrös.

lehet, h velem van a baj, de nekem nem jön be az olyan pasi, akinek van energiája szőrével szöszmötölni.

a higiéniáról meg csak annyi,h szokták volt mondani: a víz és a szappan csodákra képes :)

L/25

2010. okt. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
ma már sok minden gáznak számít, mert a mai fiatalok elterjesztették, hogy ha nincs rajtad 6 kiló vakolat, nem jársz a legújabb ruhákban, nincs rajtad platformos magassarkú akkor ciki vagy... leesik az állam mikor elmegyek bulizni és a 15-16 éves csajok idősebbnek néznek ki tőlem... nem értem mi ebben a jó. és persze sok pasi is ilyen... sok esetben nem tudom megkülönböztetni h melyik a srác és melyik a csaj... a mai fiatalok sokat adnak a külsőségekre, de az esze az élethez nincs meg. csoporttársaim közül is sok olyan lány van aki minden nap tökéletesre sminkelt arccal jön be, tökéletes frizurával, a legújabb ruhában, olyan cipőben amiben menni sem tud de ha a tanár kérdez egy tök nyilvánvaló dolgot, ami ráadásul nem is a tantárgyhoz kapcsolódik csak hallgat mind... visszavezetném az iskolákba az egyenruhát. 14 éveseken már műszempilla, műköröm de a legrikítóbb színű... nem értem h ezeknek hol van az anyja apja... 18 éves voltam mikor először felrakattam a műkörmöt, azóta is kicsi kerek francia... és mégis mit látunk? ez kell mindenkinek, mert ez a trendi. sokan adnak CSAK a külsőségre, de az már nem számít h társaságba nem lehet elvinni mert buta mint a föld. én suliba edzőcipőben járok, ha bulizni megyek akkor felöltözöm nőiesebben, de a cicomát nem szeretem. én meg vagyok elégedve a külsőmmel így ahogy van. nem vagyok kövér, nem vagyok anorexiás kinézetű, van egy kis husi ott ahol kell. de miért látok mindenfelé olyan kérdéseket h "nem felelek meg senkinek....." mert mindenhol azt sulykolják h a sovány a szép, a sok smink, stbstb... így persze h a ducibb embereknek az önbizalma nulla. mindenki úgy él, ahogy akar, úgy szőrteleníti magát ahogy akarja. ha téged nem zavar akkor más miért érdekel? én mindig úgy voltam vele, h meghallgattam a kritikát aztán eldöntöttem h változtassak vagy nem. de az egyéniségemet sose adnám fel a társadalom által diktált elvárásoknak...
2010. okt. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Igen, a szőr megtartja ott a szagokat... A feromonokat is. Én speciel kellemes illatúnak érzem, amikor a barátom kicsit megizzad. Egészen begerjedek tőle :$ :)

A szőrtelen hónalj meg férfiatlan. Ahogy a borotvált mellkas és a borotvált láb is...

21L

2010. okt. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Huha ha megtartja a szőr a szagokat akkor a lábamat is borotválni fogom mert azon sokkal több szőr van!!!

Ilyen hülye indokot... ennél még az jobb ha valaki simán azt mondja h neki úgy tetszik.

2010. okt. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
ez olyan h én nő vagyok de a derekamat nem kímélte meg a teremtő a szőrtől. nem azt mondom h sűrű bozont de azért ott van, sötét és látszik. úgy vagyok vele ott van és kész. nem tehetek róla. karomat, lábamat, nemi szervemet, hónaljamat szőrtelenítem de ennyi.
2010. okt. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Teszek magasról az összes ilyen hülye divatra, maradok szőrös mindenütt.

21F

2010. okt. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Utolsó Hozzástóló! Egyetértek Veled!
2010. okt. 29. 10:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!