Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gáz manapság az, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gáz manapság az, ha egy férfi nem szőrteleníti a hónalját?

Figyelt kérdés

Én már a falnak megyek ettől a nagy szőrtelenítési mániától. Szerencsére a feleségem is hasonlóan gondolkodik.

31/F


2010. okt. 29. 09:49
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Én imádom a szőrös pasikat, kivéve azokat, akiknek még a háta is szőrös. Az már kicsit erős lenne...:)

Nekem nem kellene gyantázott srác, mert szerintem a szőr valamilyen szinten a férfiasság jele.

2010. okt. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Nekem a hátam is szőrös:)
2010. okt. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Én nem tartom gáznak, pedig nem az ősidők szülötte vagyok, csak egy 17 éves tinilány. Nálam nem elvárás se a hónaljszőrtelenítés, sem a farokszőrtelenítés (de azért nem árt rövidre vágni, a dzsumbujért annyira nem rajongok), és ha a barátom le merné borotválni a lábát, addig csak térdzokniban járhatna, míg vissza nem nő!
2010. okt. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Snapette ***** válasza:
100%

Hogy kinek mi tetszik, az egy dolog, de azt a tévképzetet tessék elfelejteni, hogy higiénikus a szőrtelenítés. Nem hiába szőrös az emberek nemi szerve körül, és a hónalja, és végképp nem azért, hogy legyen, amit levágni. Célja, és oka van biológiai struktúra szempontjából, és nem kell nekem elhinni, meg kell kérdezni egy nőgyógyászt, vagy akármilyen orvost.

Azon kívül meg fontos lenne distingválni: az, hogy én szeretem leborotválni valamimet, az nem jelenti azt, hogy ha nem teszik ezt a többiek is, akkor azok elmaradottak, buták, ócskák, parasztok, vagy akármi. A szőrtelenítés melletti egyetlen érv a divat, hogy ezt látjuk a médiában.

Az, hogy én leborotválom a hónaljamat, az egy dolog, de ha a kedves párom ezt ELVÁRNÁ tőlem, akkor repülne is... Mondjuk, ő meg is szokott mosolyogni, hogy miért csinálom egyáltalán, hisz neki oly mindegy, hogy szőrös vagy sem...

Szóval ezt a divatot nem kell komolyan venni, tizen-huszonévesek hóbortja, nem a felnőtteké hálistennek...

2010. okt. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!