Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1 (nagyon max 2) fotóval és 0...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 (nagyon max 2) fotóval és 0 leírással netes társkeresőző nők! Jobbra húznátok/visszaírnátok egy olyan férfinek, akivel egy szinten vagytok, tehát 1 (max 2) fotója és 0 leírása van és így kb. semmi sem derül ki az illetőről?

Figyelt kérdés
máj. 26. 14:12
A kérdező szavazást indított:
Persze, hiszen ez az igazságos, mivel az én profilomból sem derül ki semmi az 1 (max 2) és 0 leírás miatt.
Nem érdekel, hogy az én profilomból nem derül ki semmi, a férfinek akkor is legyen egy tökre jól kitöltött, szuper profilja vagy nem írok neki vissza.
9 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:

nálam az ellenkezője volt, 0 fotó és egy nagyon szuper leirás rólam, próbáltam már az ellenkezőjét hogy fotó ki és több ezer irogatás randi like, de a tartalmat szinte el sem olvasták, pedig abban volta lényeg.

Sokszor nem csak képet keresünk vagy külsőt nekem fontos a kettő együtt legyen mágnes

máj. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze.Olyannak is visszaírtam,ha olyat írt,akinek fotója sem volt fent.
máj. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!