Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érezhet a kollégám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet a kollégám?

Figyelt kérdés

Pár hónapja dolgozom egy cégnél.

Nemrég került hozzánk egy külföldi srác.


Már kétszer kaptam tőle gyümölcsöt, pedig mondtam hogy ne vegyen semmit, ráadásul tudja hogy kapcsolatban vagyok.


Egyik este azt írta,hogy olyan barátnőt szeretne majd találni amilyen én vagyok, mert neki a mindennapi annyira unalmas. (Angolul beszélünk, fordításban eléggé furcsa lehet.)


Azóta igazából eltűnt. De a barátságot szerettem volna vele negtartani mivel normális és segítettem volna neki magyarul is negtanulni.


Mit tegyek?


Nyilván a páromat nem csalnám meg senkivel, ez egyértelmű.



máj. 26. 17:09
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
"Damn, I wanna find someone like you in the future, I don't wanna boring life with someone "normal" "
máj. 26. 17:10
 2/30 A kérdező kommentje:
*m
máj. 26. 17:21
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Miért kérdés, hogy mit tegyél?
máj. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
88%

"Mit tegyek?"

Jó tanács: Amíg párkapcsolatban élsz, ne keresd olyan férfi társaságát, aki többet akar. Pláne akkor, ha párod nem csalnád meg senkivel.

máj. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

4. Nyilván nem szeretnék semmit, de segíteni szerettem volna neki.


Semmi félreérthető jelet nem küldtem, csak kedves voltam vele, mint mindenkivel.😪😪

máj. 26. 17:32
 6/30 anonim ***** válasza:
79%

5


Azért ez elég furcsa...


Nem szeretnél tőle semmit, de ennek ellenére mégis "siratod".


Kedves volt, te elutasítottad, továbblépett. Valószínű meg van a segítséged nélkül is, viszont úgy tűnik, hogy te nem vagy meg az ő társasága nélkül, pláne, ha még kérdést is írtál ki róla.


Úgyhogy nem az a kérdés, hogy mit érezhet a kollégád, hanem hogy te mit érzel. Tedd fel magadnak ezt a kérdést és ha lehet, próbálj meg nem hazudni magadnak.

máj. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
81%
Külföldi, más a gondolkodása.
máj. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

6. Mint barát, sajnálom.

Vagy ez probléma?


Ne már..

máj. 26. 17:39
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

8


Szóval ha a te párod azt mondaná neked, hogy a munkahelyén van egy lány aki vitt neki gyümölcsöt/csokit/kávét vagy akármit, aztán írt neki a csaj, hogy ő mindig ilyen pasira vágyott, de a párod azt mondta köszi nem, a csaj felszívódik, a pasid pedig még mindig szomorú, és annyira de annyira sajnálja az elvesztését, akkor te elhinnéd, hogy mint barát sajnálja? :D



Nekem hazudhatsz, de magadnak minek?

máj. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

9. Miért kell ebbe többet látni? :/


Szerintem értette a célzást. Csak sajnálom hogy egyszerűen egy barátom nem lehet, mert mindig ez történik..



De ha nem vagyok kedves, legyek szemét?

máj. 26. 17:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!