Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a nő megfog változni ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a nő megfog változni ennyi idősen?

Figyelt kérdés

Van egy nő akibe szerelmes lettem, nálam idosebb 13 évvel. Nincsen gyereke, nincsen testvére, rokona, anyja van de valahol vidéken lakik. Van saját lakása a nőnek itt Pesten és egyedül él.

Munkanélküli tehát nem dolgozik.

Mindig más férfiak vannak nála, de nem K..a akivel így együtt van 1-2 hetet aztán soha nem látni őket.

Most egy újgazdag teljesen bűnöző kepu rossz arcú sötét bőrű pakisztáni v indiai férfival van együtt akinek mindig más kocsija van.

És még gusztusa is van hozza ehhez a férfihoz.

A nő jól néz ki ha sminkeli magát szőke haj nagy mell sovány testalkat Ha viszont nem tesz rá magára nagy vakolatot akkor mint egy kiégett pro..ti és látszik rajta hogy már nem 20-30 éves.


A lényeg az hogy én azért szerettem bele ebbe a nőbe mert nekem a normális énjét mutatta meg 2022-ben. Nem lett köztünk semmi, de értékeltem hogy szeret kertészkedni szereti a fizikai munkát. Lehet vele értelmesen normálisan beszélgetni szinte mindenről.

És többször figyelmeztettem S nőt hogy ne csinálja ezt az életet, ezek a férfiak akikkel együtt van bármit csinálhatnak vele, pláne egy külföldi pakisztáni. De hiába.

Mit lehet tenni hogy észhez térjen ennyi idősen?


máj. 27. 07:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/138 A kérdező kommentje:
Jah amúgy 44 éves a nő.
máj. 27. 07:23
 2/138 anonim ***** válasza:
74%
Semmi közöd hozzá és ha háborgatod feljelentést tehet, vagy kapsz az indiai/pakisztáni férfitól.
máj. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/138 anonim ***** válasza:
83%
Hát, próbálok nagyon-nagyon udvariasan reagálni: te ugye értelmi fogyatékos vagy?
máj. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/138 A kérdező kommentje:

De van közöm hozzá. Mert ennek a nőnek nagyon sok mindenben segítettem nem csak neki az anyukájának is. Anyagiakban is. Fizikai dolgokban is.

És én meg nem érdemlem meg azt mégse magyarázza hogy miért lett vagy volt tulajdonképpen lux..us prosti.

Vagy miért mondta nekem azt tavaly hogy kedvel és együtt akar velem lenni, csak fizessem ki neki a fogászati dolgát..

Tehát igenis van közöm hozzá.

Akkor nem lenne hozzá közöm hogyha nem haborgatott volna a nő engem 2022-ben. Mindig ő keresett hogy mennünk sétalni, menjunk egy jó étterembe, menjünk ki kicsit kertészkedni és stb.

máj. 27. 07:33
 5/138 A kérdező kommentje:

Úgy látszik kar ilyen kérdéseket kiírnom mert senki nem lát bele a másik helyzetébe.

Ezért tart itt az ország ahol.

Nem értitek a kérdés lényegét. Miszerint az hogy megszerettem a nőt. De a nő depressziós lett miután meghalt 2022-ben egy nagyon jó barátja és azóta mérgezi magát ezzel az élettel. Amit most csinál.

máj. 27. 07:36
 6/138 A kérdező kommentje:
2-es: Az személyi elleni erőszak. Én nem haborgatok senkit. Csak ha már barátkozott velem ez a nő. Ismeri a szüleimet többször volt nálam is. Akkor legalább annyi ideje lenne hogy leül velem és elmondja hogy miért csinálja ezeket.
máj. 27. 07:38
 7/138 Noren1989 ***** válasza:
91%

#3assal ellentétben én nem vagyok udvariaskodó:


Kicsi fiam, te hülye vagy?

A nő kéthetente màssal hàl, pénzelik, és szerinted ennek ellenére nem qrva. A rosszlànyokos linkjét bedobjam, vagy hogy legyen?


Keresnivalód nincsen nàla.

Javaslom, keress egy normàlis nőt, mert:


1, érezhetően nem vagy újgazdag albàn "üzletember".

2, Stricinek is kevés vagy, mint a mackósajtban a brummogàs.


(He)Verd ki, és keress reàlis célokat.

máj. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/138 Noren1989 ***** válasza:
100%
Jaigen,főkérdésre a vàlasz,lözungok nélkül: nem, nem fog megvàltozni.
máj. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/138 A kérdező kommentje:

Dobjad be a linkjét kíváncsi vagyok rá.

Akkor az vagy qva.

És akkor jól játszotta a a színészkedést mert 2022-ben első találkozásunk után ugyan gondoltam magamban hogy O nem az a tipikus komoly kapcsolatot kereső romantikazos nő.

De hagytam magam sodorni az árral. Aztán hát csak igazam lett hogy O az.

Csak ebben az a gáz mivel sem a fog sem a kezelése amit én fizettem ki a 4 évig osszesporolt pénzembol. És vehettem volna autót belőle de inkább neki fizettem ki ilyen nagyon szerelmes voltam belé, es még csak szex sem volt egy éjszakás sem.

Ezért vagyok felháborodva és persze én vagyok most a vesztes luzer, meg stb. Csak hát 4 evnyi pénzt nem tudok újra összegyűjteni a mai világban újra egyszerűen. Gondoltam azt mivel van saját lakása egyedül él szerelmes vagyok belé. Meg o is mondta hogy szeret hogy majd úgyis lakhatok nála.

Pénzemet nem fogom tőle visszakapni. Legális úton 100% hogy nem.

Hangüzenetek vannak amiben bevallja hogy "Arra adtad hogy költsem te kis hü..lye gyerek" Elköltöttem Nem fogod visszakapni.

máj. 27. 07:52
 10/138 anonim ***** válasza:
42%
Nem. Az emberek soha nem változnak meg. A nők körében amúgy is menőnek számít aljanépekkel összejönni.
máj. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!