Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok felejteni. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok felejteni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt egy srác akit megismertem még nyár elején egy közösségi oldalon. 2 hét után találkozni akart, de mondtam neki hogy még ne, mert nem ismerem eléggé. 1,5 hónap után találkoztunk, nagyon jól kijöttünk egymással, és én már el is gondolkoztam a járáson. Tali után megismerkedett egy csajjal, jól kijöttek, majd a tudtomon kívűl összejöttek. Rosszul esett hogy a szemembe hazudott hogy ő nem akar semmit a lánytól..3 hete nem beszéltem a sráccal, és hiányzik. Egyszerűen nem tudom elfelejteni..Van ötletetek hogy hogyan tudnék felejteni esetleg?:/ Előre is köszi. 15/L
2010. okt. 31. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
pasizz be;)
2010. okt. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
buktad a apsit,átvágott és fáj...nyugi én 1,5év után lettem lapátra rakva a pasit elfelejtettem,de a szemétkedését még mindig nem.Pedig azóta eltelt 1 év
2010. okt. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. okt. 31. 20:34
 4/5 anonim ***** válasza:
hát a felejtés nem emgy könnyen!sokszor eltelik fél év is mire jobban érzed a helyzeted.sajna ez van.de próbáld meg túltenni magad.szórakozz,barátkozz,netezz,kösd le magad.-tudom magamról,hogy még igy se fog menni,de próbáld meg kérlek és ahogy telnek a hónapok egyre jobb lesz.Nekem már egy éve mindennek,mégis eszembe jutnak a szörnyűségei!!!Ugy átvágott mint szart a palánkot.
2010. nov. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
09:44 sajnálom hogy ez történt veled, minden jót kívánok és köszi a tanácsot!:)
2010. nov. 1. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!