Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lenne egy kérdésem azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne egy kérdésem azzal kapcsolatban hogy van egy barátnöm aki egyfojtában azza idegesít hogy szerinte kicsik a mellei hiába mondom neki hogy nem szerinte kicsik! Szerintetek 1 14 éves lány nak 80 b melltartó kell az kicsinek számít?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 10:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
es azt is hogy o neked nem kell mert te az olyan csajokat szereted mint Pamela Anderson. igy talan elmegy a kedve a hulye kerdeseitol.
2010. nov. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

14 éves lánynál nincs értelme kicsi meg nagy mellről beszélni. Van akinek csak később nő meg, vkinek meg mondjuk már 13 éves korára kifejlődik és nem nő tovább.

Volt olyan osztálytársam, akinek 16 éves koráig kb szúnyogcsípései voltak, aztán érettségire akkora kannái lettek hogy csak na.

De olyan is volt, akinek 12-13 éves korában a többiekhez képest baromi nagy melle volt, de aztán akkora is maradt, a többiek meg "túlnőtték".


De amúgy sem értem miért kell ezen egyfolytában hisztizni. És ha kicsi, akkor mi van? Semmi. Tud rajta változtatni? Nem. Akkor meg?

Ha annyira marhára zavarja, kezdjen el gyűjteni plasztikára...


Nem is értem hogy lehet ilyen embert elviselni. Baromi idegesítő, mikor vki egyfolytában csak panaszkodik és semmi se jó neki. Ha azt mondod nem kicsi, akkor az a baja, ha azt mondod kicsi, akkor azért sértődik meg.

Egyszer jól el kellene küldeni a pi*ba a rinyálásával együtt.


De azért azt a gyereket is érdekesen nevelhették a szülei, akik azzal piszkálják, hogy kicsi a melle. Az olyan is megérdemelne egy két pofont.

2010. nov. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Kérlek forgasd szorgalmasan a Magyar helyesírás kézikönyve című remek kiadványt! köszi
2010. nov. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
írhatsz nyugodtan E/1-ben
2010. nov. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
a lany 114 eves vagy 14?? hi hi hi ha ha ha.....
2010. nov. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
14 b meg
2010. nov. 1. 11:41
 17/21 A kérdező kommentje:
14 éves b....meg
2010. nov. 1. 11:42
 18/21 martonistifler ***** válasza:
anyám örülne neki ha ekkora lenne neki. szard le a bnődet. majd megnő. vagy nem. és akkor mivan?! kit érdekel a nagy mell? engem nem 17f.
2010. nov. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Heh,én 16 vagyok és 70/A-s a mellem. Úgyhogy örülhet a barátnőd.
2010. nov. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Hát ha tényleg igaz, maiket írtál, akkor 1, elnézést kérek és 2, evvel a lánnyal még sok gondod lesz. És nem az ő hibájából.
2010. nov. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!