Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reménytelen szerelem esetén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelem esetén ti elmondanátok az illetőnek, hogy mit éreztek?

Figyelt kérdés

Akármilyenek is legyenek a körülmények, akármi is történjen.

Mert én hiába tudom, hogy ha bevallanék neki mindent, akkor talán mindennek vége lenne, beleértve a barátságunkat, már egyre kevésbé bírom magamban tartani.


2010. nov. 1. 11:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

höh én még így sem mondom el, hogy tudom ő is érez valamit. mondjuk ha talán beszélőviszonyban lennénk elmondanám de az a helyzet, hogy sosem beszéltünk még. csak látásból ismerem, de már így is többet tudok róla mint azokról, akikkel lehetőségem van beszélni. és tudom, hogy már nincs barátnője/ő is jelezte-hűű ez de hülyén hangzik:D/, de még így is nehéz oda menni hozzá, hogy: helló-szija.

pedig nagyon szeretném, de gyáva kukac vagyok :$:(

L/16

2010. nov. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem is tetszik egy fiu,sot szeretem is mar 3 eve,nem tudom elfelejteni.....Nagyon nehez volt nekem,amikor 2 osztalytarsam is megkert arra,hogy hozzam oket ossze,ez nekem nagyon szar helyzet volt.En nagyon szeretem,de inkabb nem mondok neki semmit,mert lehet ha elmondom akkor meg baratok se lehetnenk:(
2010. nov. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

15:37


Így viszont nem tudod magad sehogysem túltenni rajta.. ha barátok vagytok, az csak neked fáj.

Bár igaz, hogy engem is pontosan ez tart vissza attól, hogy bevalljam neki.

2010. nov. 3. 15:41
 14/15 anonim ***** válasza:
11-03 15:37 vagyok!mostanaban megint jo kapcsolatban vagyunk,tobbet beszelgetunk,minden oran engem nez.....csak az a baj,hogy mindig jon valami rossz>>pld azt mondja az egyik csajnak hogy mi lenne ha jarnanak meg minden:(EN mar enm tudom mit tegyek:((
2010. dec. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Ha osztálytársad, akkor nehezebb a helyzet nyilván, de szerintem léphetnél valamit. Még ha nem is vallanál be neki mindent, közeledhetnél felé valahogyan.

Vagy felejtsd el.. ez a két lehetőséged van szerintem.:/

2010. dec. 26. 23:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!