Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Lányok (és fiúk)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lányok (és fiúk) ti melyik srácot választanátok a helyemben? 20L

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy eddig volt egy fiú, akivel nagyon jól megértjük egymást, én nagyon belészerettem, és ő is szeret engem ezt tudom. Viszont még nem vallottunk szerelmet egymásnak. Ő érezheti rajtam hogy még nem akarom. Sokszor mérges vagyok rá, mert elfelejt dolgokat amiket megígért és tudja hogy nekem fontosak, vagy nem jelentkezik, de a hibái ellenére szeretem őt. Gondolkoztam már rajta hogy megmondom neki.Ő 27 éves.

MOst vizsont képbe került egy másik srác, ő mondjuk 32 éves de nagyon fiatalos. Szeretne megismerni, azt mondja gyönyörű vagyok és nagyon kedves, amit ő nagyon ritkának talál.

Nem tudom mit mondjak neki, nem szeretnék egyszerre két vasat tartani a tűzben. Ha az előző fiúnak hátat fordítok nagyon fog hiányozni, viszont az utóbbival kapcsolatban meg azt a gyengédséget és törődést érzem amit annyira szeretnék és úgy érzem az előzőtől nem teljesen és nem mindig kapom meg.

Szerintetek mit tegyek?


2010. nov. 1. 14:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
szerintemis a 27éves.. a leírtak alapján szimpatikusabb. a 32 éves olyan nagyon "nyomulósnak" tűnik nekem.. tényleg tudja, hogy mit akarsz hallani, és azt meg is adja, de annál kevésbé gondolja komolyan..
2010. nov. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én semelyiket mert nem vagyok b uzi XD
2010. nov. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ez egy tipikus hannah Montana szindróma, nem azert mert ott is kettősség van hanem mert ő is egy h*lye kis donteskeptelen p*csa



Am egyértelműen az 1es

2010. nov. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
egyik se !ha vmelyiket választod sajnálni fogod a másikat!!!
2010. nov. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!