Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ribanc vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ribanc vagyok?

Figyelt kérdés

Eddig 3 barátom volt. Ezekből egy volt ami tovább tartott max. két hétnél. Az egyik fiúval 69-eztem, miután ő szakított velem a következő héten elmentem egy másik sráchoz (haverom) és vele is 69-eztem. Utána nem sokkal lett egy barátom, vele nem történt semmi. De miután vele szakítottam a legelső exemmel lefeküdtem. Ez kb két hónap alatt történt.

14/L


2010. nov. 1. 17:12
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
de nem is láttál még:D
2010. nov. 1. 17:36
 22/44 anonim ***** válasza:
90%
hatalmasnagy. én szégyellem magam helyetted is. :S az ilyenek húzzák le a nőket.. aztán meg kapjuk az előitéleteket,és csodálkozunk,hogy semmibevesznek a pasik.. ribanc..
2010. nov. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
63%
nem baj ha nem láttalak de tetszik a stilusod :D
2010. nov. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
87%
Sztem fake, de ha nem akkor kib@szottul nagy ribanc vagy...
2010. nov. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
100%
Szia, figyelj ide ha te már 14 évesen ilyen kevés idő alatt ennyi.. és még különféle pózokban.. hát szerintem ez elég gáz. A szüleid ilyenre tanítanak,nevelnek? képzelj bele ha minden 8/9-es ezt csinálná.. evvel azt éred el mindenki csak "Ribi"-nek fog nézni,néz. Egy normális,hosszútáv kapcsolatod nem lesz így.. te döntésed.Szia
2010. nov. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
81%
kamukérdés, de egyáltalán tudod te mit is jelent a ribanc kifejezés? Amugy k*rvákra mindig szükség van, jó úton haladsz afelé, szal így tovább. talán luxusBitch is lehet belőled, de azért sokat kell ám 'melózni'. Ez eddig kevés kislányom, 1-es, leülhetsz!
2010. nov. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
49%
Itt a gyakorigyökerek.hu-n mindenki le van ribancozva, akinek 1-nél több pasi jön be fél éven belül.
2010. nov. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:
nem erre nevelnek a szüleim..nekem nagyon szigorú szüleim vannak. alig engednek valamit, régimódiak is..
2010. nov. 1. 19:59
 29/44 anonim ***** válasza:
100%
ahhoz képest hogy "alig" engednek valamit te ennek ellenére mindenkivel összebújsz 14 éves taknyos létedre..
2010. nov. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha 18 évesen egy kiégett lotyó leszel, akivel senki nem akar komoly kapcsolatot, akkor fogod átérezni ennek a súlyát.
2010. nov. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!