Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ribanc vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ribanc vagyok?

Figyelt kérdés

Eddig 3 barátom volt. Ezekből egy volt ami tovább tartott max. két hétnél. Az egyik fiúval 69-eztem, miután ő szakított velem a következő héten elmentem egy másik sráchoz (haverom) és vele is 69-eztem. Utána nem sokkal lett egy barátom, vele nem történt semmi. De miután vele szakítottam a legelső exemmel lefeküdtem. Ez kb két hónap alatt történt.

14/L


2010. nov. 1. 17:12
1 2 3 4 5
 31/44 anonim válasza:
100%
az vagy anyádék büszkék lennének rád-.-
2010. nov. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim válasza:
100%
röhejes h vki ilyen esetben a csesztetést irigységnek tekinti.valóban mindenki így akar viselkedni 14 évesen úgy csinálni mint egy nagyvilági k.va.néhány ember szerint legalábbis.szivecském azért megsúgom neked h erre bárki jó lett volna..
2010. nov. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim válasza:
21%

14évesen miért taknyos ?

mennyire szánalmasak vagytok -.-

nézzetek már magatokba h titeken már vajon hányan mentek végig?

2010. nov. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim válasza:
0%
nem azzal bújt ágyba akit nem ismert hanem akiket szeretett/szeret. azért ebben van különbség.
2010. nov. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
100%
Írt ilyet valahol hogy szerette a barátját? nem sehol.. erről ennyit.. a másik meg az hogy 2 hetes "Kapcsolatok" majd vége.. hát képzelem mennyire szerethette utána rá 1 nappal már másik? na azt is szerette.. értelmiségi szint a csúcson.
2010. nov. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim válasza:
100%
olyan nincs h titeken hányan mentek végig de cigány vagy
2010. nov. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
100%
Akkor magyarázzátok már el ki a ribanc szerintetek, ha ez a csaj nem az! Nagyon kíváncsi lennék rá. Ha ilyen ütemben halad, 20 éves korára vagy százan megdugják.
2010. nov. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim válasza:
38%

húh képzeld el h ismerem mivel a legjobb barátnőm ;)

cigány vagy te!

2010. nov. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
100%
Egyél Zoknit XD
2010. nov. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ítéllek el, mert nincs hozzá jogom, és szerintem akik itt kommentet írtak, senki sem makulátlan, mindenki követ el dolgokat. Kis bűn vagy nagy bűn: nem számít. Igazából nem értem, miért kell ilyen fiatalon elkezdeni szexuális életet élni. Nyilvánvaló, hogy a fiúknak, akik veled kezdenek, nem a szerelem az elsődleges, hanem az, hogy hancúrozzanak veled egy-kettőt. A boldogságot akkor sem fogod megtalálni, ha mondjuk minden héten lefekszel valakivel. Egyenes út a kiégéshez: mi lesz veled 18-20 évesen? A szex csodálatos dolog, de szükséges hozzá mindkét fél (feltéve ha ketten csináljátok...) testi és lelki érettsége, nem utolsósorban a szerelem. Enélkül csak egy testi adásvétel: összetesszük, amink van, oszt jó napot. Nem ismerlek, de szerintem 14 évesen ha talán már testileg igen, de lelkileg biztosan nem vagy érett. Azt javaslom, várj még, és legyél olyan nő, aki nem adja magát egykönnyen, és akiben van méltóság. És ami a legfontosabb: először a szerelmet keresd, mert az lesz az alapja a boldog szexnek is. Ne feledd, hogy a szex csak akkor következzen, ha már te és a párod is szerelemből vagytok együtt. És lehetőség szerint ne máris az első randin dugjatok.

A legjobbakat!

2011. máj. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!