Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ismerősöm ismerőse, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ismerősöm ismerőse, és felvett msn-re, mert egyszer találkoztunk futólag, és megfogta valami bennem, és szeretne megismerni.Gondolhat valami komolyabb kapcsolatra, vagy csak arra kellek neki?

Figyelt kérdés

Msn-eztünk, viszont már poénkodott, csipkelődött a szex témával. Tényleg nem arról van szó, hogy prűd vagyok, de végülis nem ismerjük egymást. Én mondtam neki, hogy nekem ez nem igazán jön be így, mert ehhez én nem ismerem eléggé. Elkezdett magyarázkodni, hogy ő csak poénkodott, meg egyértelmű, hogy ez nem célzás arra, hogy most valamit akar tőlem, azt mondta, hogy minek siettessen bármit, ha fél év múlva megkap mindenestül. Hát én nem tudom. Még nem is volt randink, de ő már itt tart? Ez csak nekem furcsa? Én vagyok túl konzervatív?


Köszi a válaszokat!


2009. jan. 6. 20:04
 1/1 anonim ***** válasza:
A mai fiatalság körében elég bevett téma a szex, illetve az ezzel való csipkelődés. Nekem is van pár olyan haverom akik mellett nem tudok úgy elmenni, hogy ne szóljanak be valami "perverzet"... Ismerkedj vele nyugodtan, ha csak a tested kell neki, akkor arra ráfogsz jönni időben :)
2009. jan. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!