Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyert? &`Szeretet vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyert? &`Szeretet vagy szerelem`?

Figyelt kérdés

Van egy fiu az osztalyomban, de mar regota ismerjuk egymast korubelul ojan 4 eve`:).Suli kezdetkor voltunk kirandulni az oszatalyal.Tokre megertetuk egymast,jatszotunk,tancoltunk de mindig egyut voltunk..Mikor volt szomoru en vigasztaltam mikor en akor o vigasztalt...szoval nagyon elvoltunk.. de ez valahogy megvaltozott azota..

- mikor viszajotunk a kirandulasrol` 1 hetig hulyultunk egymassal meg szorakoztunk es akor is mindig torodtunk egymassal... de most korubelul egy hete ez megvaltozott es nem tudom mert furan viselkedik velem.. mikor megakarnam olelni` nem olel meg.. es eltol.. nem tudom mi lett vele.. nem bantottam meg hogy igy viselkedjen velem.. De mikor bedurcizok akkor` odajon megvigasztal,felvidulok aztan megint ugyan ugy viselkedik velem.. Nem tudom mert, de kozbe hozzam kozel kerult..Es valojaban nem is tudom mit erzek iranta. Baratnak erzem de viszont fontoss nekem, es olyan jo mikor velem van.Szeretek vele lenni 2esbe, szeretem mikor megolel es mikor torodik velem.


A kerdeseim a kovetkezoek :

- Milyert valtozott meg, es mijert viselkedik velem hulyen ?

- Valoszinu,hogy kezdek beleszeretni es azert erzek igy ?


aki tud normalis valaszokat adni kerem irjon`:)

elore is koszi`<3


2010. nov. 1. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:

A kérdéseim a következők:

- Hány éves vagy?

- Miért nem figyeltél oda nyelvtan órán? (Nem.. nem az ékezett nélküli írásokról beszélek, mert azzal nincs semmi gond. De mi az, hogy "Milyert"? Inkább zene lejátszó programnak tudom elképzelni, mintsem "Miért" -nek, azaz "Miert" -nek.)


Buta.

2010. nov. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem tudok hejesen irni magyarul mert nem magyar suliba jartam. szall most bocsj a hejtelen irasert.

16`:)

2010. nov. 1. 22:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Így már más. Elnézésed kérem.


Igazából az ölelgetésnek és társainak szerintem önmagában nem sok értelme van, ha nem jártok. Persze csak szerintem.


Háttérben bármi lehet, akár egy másik lány, akár valami pici dologgal tényleg megbántottad, félreértés, akármi ilyen kis dolog. Igazából ha tényleg barátok vagytok, akkor ezt meg tudod vele beszélni. Ha nem tudod, ott bukik ki a barátság. Aztán lehet, hogy el se tol, csak képzelődsz, mert neked már több kell. :P


Szerintem ha kedveled, akkor lehet pedálozni, azaz hajrá. :) Ha régebben ölelt, akkor biztosan nem azért, mert ő ne kedvelne téged.

2010. nov. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem az a baj, hogy már nem a kiránduláson vagytok...
2010. nov. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!