Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek rosszul döntöttem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rosszul döntöttem? Hibáztam, bűnt követtem el?

Figyelt kérdés
1 évig jártam egy fiú, akivel 1 évig jártunk. Úgy volt, ma találkozunk, de felhívtam reggel, és elküldött a fenébe. Utána felhívtam az anyukáját...Úgy érzem, bűnt követtem el azzal, hogy az anyukájára bíztam, hogy a fiút kizavarja a vonatállomásra, de a fiú felhívott pár perce, és azt mondta nem baj...Csak örül, ha megússza a mai napot pofon nélkül. Szerintetek bűnt követtem el, hogy belevontam az anyukáját? Kicsit rosszul érzem magamat miatta.
2010. nov. 2. 07:37
 1/4 anonim ***** válasza:

"1 évig jártam egy fiú, akivel 1 évig jártunk."

Ez mi ?


Amúgy butaság volt belekeverni az anyukáját.

2010. nov. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Bocsi, 1 évig jártam 1 fiúval*

Csak ideges vagyok nagyon, mert még a vonathoz is, hogy kiérjek, 13 perc alatt 3 km-t kell lefutnom xd Már a gondolattól is rosszul vagyok, hogy ennyire rohannom kell. Lekéstem a buszt, ami megfelelő időpontban ment volna. :/

2010. nov. 2. 07:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Évi te vagy aaz?:O

am nem követtél elbűnt.

2010. nov. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
felhívod, elküld a p*csába, majd kiküldeted eléd? De miért? Most ez mi? Bolondot csinálsz magadból? Egyáltalán minden rendben van? Én nem úgy látom.
2010. nov. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!