Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jól döntöttem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól döntöttem? Miért nem a saját dolgával törődik? (lent)

Figyelt kérdés

az exbarátom sokat mesélt rólam a mostani nőjének, aki ennek hatására fölvett msn-re, és minden este rámírt, h elmesélje, neki milyen jó az élete, mennyivel népszerűbb, meg gazdagabb nálam stb. :D közben összejöttem a mostani barátommal, időnként nála alszom. Az ő címét is megszerezte a csaj, és mindig irogatott. Ezzel nemis lett volna gond, de mikor nem vagyok ott, akkoris napi rendszerességgel ír a barátomnak sőt, facebook-on szíveket küldözget neki, és olyan kedves dolgokat mond rólam, hogy ő a barátom helyében már szakított volna velem, stb.

Elegem lett, szó nélkül tiltottam, töröltem, erre kedvesemnek irogatott, h mi bajom van, ő nem tett semmi rosszat, h Vele is milyen kedves(hát épp ez a baj:@!!!!), és h egyszer tanácsot adott, hogy hallgattassak el 1 másik irigy csajt, és ezért ő mekkora szent:S

+ h én vok hülye, és h ez mekkora f*szság volt tőlem, h tiltottam.

Barátom ennek hatására törölte a facebook-os ismerősei közül, és mondta nekem, hogy nem érdekli a nő pattogása.

Szerintetek jól tettem, h kizártam, és megkértem a páromat, h ő se írjon neki vissza mindig? Ti mit tettetek volna? Lehet, ki kellett volna osztanom?

Nem tudom megérteni, miért foglalkozik velem, ha elvileg annyira szuper a kapcsolatuk az exemmel, h már el is jegyezte őt. Miért akarja, h tönkremenjen a mostani kapcsolatom?


2010. dec. 17. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól tetted. Leállni vele vitatkozni fölösleges lett volna, csak felhúztad volna magad teljesen hiába. Jobb lesz így, végül is nem is vagytok barátok, akkor meg mi a fenének írogatnátok egymásnak?
2010. dec. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt sem értem, miért kezdtetek msn-ezgetni. Ahhoz, hogy írni tudjon neked, vissza kell igazolnod.. Hogy lettetek ti ilyen "jó barátok"?
2010. dec. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
teljes mértékben jól tetted!én mondjuk elötte azért megírtam volna a véleményem neki és közölném vele,h nem vagyok a "kedvességére" rászorulva ugyh "fájdalmas búcsúval",de töröllek az ismijeim közül
2010. dec. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az ilyet nem kell visszajelölni, ha pedig megsértődik, tegye. Attól még nem lesz kevesebb kajád, vagy ruhád.
2010. dec. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

22.44-nek teljesen igaza van.


De már megbocsáss, hány éves vagy, hogy egymás exeinek a jelenlegi barátait/barátnőit így jelölgetitek meg beszélgettek? A csajban meg benned szerintem az exed farka volt közös max (bocsánat) .. ilyesmi miatt 'összehaverkodni' teljesen értelmetlen.


Ha pedig nem bír lekopni rólatok, valószínűleg van valami gondja, nem is kevés. Vagy csak simán kakit akar keverni. Nem kell barátkozni se msn-en, se facbookon, de még iwiwen, myvipen, myspace-en, meg egyáltalán. SEHOL.

2010. dec. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
mikor fölvett msn-re, nem tudtam, ki az. láttam, valamilyen csaj, gondoltam, talán v.melyik bulin váltottunk pár szót, csak nekem nem rémlik...és mikor írta, kicsoda, akk nem tiltottam le...ez hiba volt, de szerencsére nem végzetes:) ...barátom pedig felvett néhány barátnőmet, h mikor náluk vagyok, tudjuk mind2en használni az msn-t, és beszélgetni az ismerőseinkkel...a csaj + megtudta vhogy a cmét, és úgy vette fel, h ő az én egyik barátnőm O.o ...és akk. ugye nem tiltotta...a többit pedig már tudjátok.
2010. dec. 17. 22:49
 7/9 A kérdező kommentje:
utolsó...igen, erre rájöttem, h nem kéne mindenkit visszaigazolni...még szerencse, h nem tudott igazán rosszat tenni.
2010. dec. 17. 22:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Dühítő lehetett. A legjobb lett volna hasonlóan finoman úgy megalázni, hogy ő meneküljön.
2010. dec. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez a nő féltékeny rád,mert valószinű érzi a drága hogy csak a pótlékod az exednél...
2010. dec. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!