Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jól döntöttem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól döntöttem?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm pasija velem jár már le is feküdtünk de mielőtt lefeküdtünk volna közölte a legjobb barátnőmmel hogy ő nem akar vele járni de ő nem vette a lapot mert a többi pasijával van elfoglalva és még mindig azt hiszi hogy együtt járnak és ha ezt megtudja akkor tuti nem lesz a barátnőm! De szerintetek jól döntöttem hogy azzal a sráccal járok? szentem tök aranyos kedves egy srác de nem vok benne biztos hogy jó döntés volt-e
2011. máj. 9. 01:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem, nem volt jó döntés.

A pasik jönnek, mennek. De igazi barátnőt nem sürün találni. Most már viszont ne hátrálj meg!

2011. máj. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Abban igazad van hogy a pasik jönnek mennek de ő nem olyan a barátnőmmel is csak azért szakított mert már elege volt hogy nem csak vele járt hanem több sráccal is! De a barátnőmmel már ovi óta barátok vagyunk és ha összevezsünk mindig kibékülünk azzonal de ezért nem bocsátana de végig se hallgatna hogy hogyan volt
2011. máj. 9. 01:14
 3/14 anonim ***** válasza:

Te lefeküdtél a barátnőd szinte ex-pasijával, a barátnődnek meg több pasija van. Jó bonyolultak vagytok.... O.o


Szerintem nem volt jó döntés, már ha kell neked a "barátnőd".


19/l

2011. máj. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hát kell-e a barátnőm nem is tudom igen kell!!!

De vele az a baj végig se hallgatna engem se meg a srácot se !!! mert ő kigondol valamit aztán azt hiszi úgy volt és úgy is van meg úgy is lesz

2011. máj. 9. 01:22
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem, itt most mindenkinek háreme van? Csak persze fordítva, ti tartotok 10 pasit, de ha valamelyikőtök betér a másik háremébe, akkor világvége, de hogy ti kavartok mindenféle népekkel az oké!?

"legjobb barátnőm pasija velem jár"

"a többi pasijával van elfoglalva"

Nem tudom, nálunk tényleges barátoknál nem szokás a másik nőjét kekszelni, van annyi tisztelet és tartás bennünk, hogy a barát párja az tabu. De hát nálatok ez kicsit bonyolultabb, mindenki jár mindenkivel kb. :D

2011. máj. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Na figyu a csaj nem egy fiúval jár hanem többel és a fiúk nem ismerik egymást.

A srác megmár rég óta akar vele szkítani és nekem udvarolt azért én járok most vele csak a barátnőm nem veszi a lapot hogy ők ketten végeztek egymással

2011. máj. 9. 01:38
 7/14 anonim ***** válasza:

Most akárhogy magyarázod elárultad a barátnődet! Az más téma, hogy neki egyszerre több is van (amit nem is értek meg lehet jobb is, ha erről a véleményemet nem fejtem ki)! Ez a pasi ugyan ugy az ex és lehet nálatok nem így van, de nálunk (igazi barátoknál) nem szokás egymás pasijaival összejönni! Sőt nekem nem is kellene egy olyan pasi, aki már volt a barátnőmmel! Nem tudom de én ezt elég gáznak látom!

Egyébként 01:34 detto a vélemény!

2011. máj. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"A srác megmár rég óta akar vele szkítani"

"nem veszi a lapot hogy ők ketten végeztek egymással"


És ezt a srác kerek perec megmondta a lánynak, hogy szakítani szeretne? Vagy csak játszadozik a gondolattal? Nem mindegy, hogy én azt mondom, hogy levest szeretnék enni, és meg is teszem, vagy csak gondolkozom rajta, esetleg olyan jeleit adom, hogy a zacskós levest teszem jobbról balra, de igazából konkrét dolog nem történik. Érted? Azért ha valaki ténylegesen szakítani szeretne, az elég egyértelmű. Távolságtartó, stb stb stb, és az érződik a levegőben. Ha a lány nem veszi a lapot, akkor a srác vagy nem szakított vele, vagy a lány tényleg ennyire süti.

2011. máj. 9. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"A pasik jönnek, mennek. De igazi barátnőt nem sürün találni."

Szerintem pedig fordítva is igaz. Hogy a barátok jönnek mennek, de igazi párkapcsolatot nem sűrűn találni. Barátság majdnem olyan, mint egy párkapcsolat, egy idő után kitud merülni az is. Nem nyújtanak egymásnak újat, unalmas minden találka, együtt töltött idő. Ha nem újítanak, akkor a barátság tönkre mehet. Nekem már ment tönkre barátságom, ahogy felnőttünk, megváltoztak a világnézetek (én nyitottabb lettem, ők maradtak zárkózottak), nem nyújtott már nekem újat a tali, unalmas volt az amit csináltunk. És egy idő után megkopott a barátság. Én úgy vagyok ezzel, hogy a párkapcsolat is, meg a barátság is egy adott életszakaszra szól. Ha már nem tudnak egymásnak újat mutatni, vagy fogalmazhatok úgy is, ha már megtanították egymásnak azt, amiért találkoztak, akkor idő után elhalványul az egész. Persze lehet folytatni, de az már erőltetett, és érződik erősen.

2011. máj. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"kigondol valamit aztán azt hiszi úgy volt", miért nem úgy volt, lefeküdtetek nem kell szépíteni, de a barátnőd sem piskóta ha háremet tart...


Tarthatnátok egy kibékítő gruppent és minden rendben. :D

2011. máj. 9. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!