Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is minden Dávid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is minden Dávid nevű pasi jóképű?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 16:17
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:

Szerintem igen:)

Mert nekem az eddigi pasiaim csak Dávidok voltak:P

2010. nov. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Dávid a világ leggyönyörűbb neve és az összes Dávid adonisz.
2010. nov. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
osztálytársam dávid, 18 éves kancigány:D kicsit sem szép xD
2010. dec. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 kisnita ***** válasza:
Én azért adtam ezt a nevet a kisfiamnak mert nekem ez tetszik a legjobban a fiúnevek közül. Láttam már sok jó pasi Dávidot, de ez nem volt szempont a névválasztásban. Majd meglátjuk mennyire lesz "jó pasi" a fiamból, de az az egy biztos, hogy most neki van a legnagyobb rajongótábora minden kislány, nagylány, érett felnőtt nő oda van érte :) A boltban az egyik eladó is Kisszerelmemnek hívja :D Annyira szép gyerek, hogy mindenkit levesz a lábáról azzal a szépséges kis mosolyával (és ezt nem azért mondom mert az én fiam). Szóval... :)
2010. dec. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 gabriell88 ***** válasza:

hogy minden Dávid jóképű e, nem is tudom ez relatív szerintem kinek mi a szép:)

De van egy barátom, akit mellesleg szeretek és aki mellesleg Dávid és ő jóképű:)

Nekem legalábbis:)

2010. dec. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

"A boltban az egyik eladó is Kisszerelmemnek hívja "-ha egy hapsi hívna így egy kislányt már kattanna is csuklóján a bilincs...


Szerintem marhaság ez az egész de a kérdező sem gondolta komolyan.Én például jónéhány Zsófiát ismerek és mind csinos,meg pár Beátát akik meg kifejezetten rondák de ezt csak a véletlennek kell tuljdonítani mert ha direkt keresnék biztos találnék ronda Zsófiát és csinos Beátát.

2010. dec. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
19:41 igen, kattanna is, de több férfi molesztáló is van mint női!
2010. dec. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
jaj ez olyan mint hogy az első 3 bianka akit életemben megismertem mind tetszett, de az évák meg pont nem.
2010. dec. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
én pont egy dávidba vok szerelmes
2010. dec. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Én nem általánosítanék. Csak magamról nyilatkozhatok. Az esetemben igaz.

D. Beckham

2010. dec. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!