Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ebből még lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből még lehet valami?

Figyelt kérdés
Barátom 4 hete szakított velem. Kedden találkoztunk, smároltunk csomót, és mondta, hogy szeretné velem folytatni. Jövő héten lenne lehetőség találkozni, de még nem mertem megkérdezni, akar-e. [plusz az anyja nem engedné h. ott aludjak, h. ne szexeljünk úgy h. nem is járunk] Szerintetek? Ha leülök vele még 1x és átbeszéljük a lehetőségeinket, lehet ebből a kapcsolatból valami? Szeretjük még egymást. Mondjuk kedd óta nem sokat beszéltünk, de inkább én kerülöm őt. Vélemények?
2010. nov. 6. 16:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez olyan cuki! :)


Kicsit naiv vagy a barátodnak már csak arra kellesz maximum, hogy ameddig nem talál másik csajt addig valakit megb@szhasson!

Ti fiatal lányok olyan naivak vagytok még...szerelem óóó...igen nagyon szeret a szívét adná érted, "én is nagyon szeretlek én is " bla bla.


Ha meg le akarsz vele feküdni akkor feküdj le vele! Vagy be kell számolni anyunak arról is hogy mikor hol hány órakor szexeltek???

2010. nov. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!