Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez annyira fura. Miért csinálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez annyira fura. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, aki ha a közelében vagyok elég furán viselkedik, vagyánykodni próbál.

Gondolok itt olyanra, hogy kb 30 méterre volt tőlem, és full hangerőn elkezdett énekelni. Meg állandóan játsza az agyát, és bámul, de ha ránézek rögtön elkapja a fejét. Aztán volt olyan is, hogy ment a zene, és elkezdte nekem énekelni. Kacsintgat állandóan, meg olyan hülye tekintettel bír rámnézni. XD


Ezeket miért csinálja? Ennyire feltűnési viszketegsége van?

(de állítólag csak akkor ilyen, ha a közelében vagyok.)



14,5/L


2010. nov. 6. 21:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Valószínűleg feltűnési viszketegsége van.


(jajj b@zmeg, gondolkozhatnál már egy kicsit...)

2010. nov. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Meg ugye próbálja mindig tenni a vagány fiút, csak hát nem mindíg jön össze XD
2010. nov. 6. 21:24
 3/14 A kérdező kommentje:

ma 21:24

mire gondolsz?

2010. nov. 6. 21:25
 4/14 anonim ***** válasza:

Olyan hülye vagy mint a seggem bal fele, CSAK A BAL!!

valószínű azér viselkedik olyan furcsán, mert egy bomba van benne, amihez ha közel mész felrobban..

te buta liba

2010. nov. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem az első válaszoló vagyok, de fogadni mernék, hogy ő úgy értette, hogy tetszel a pasinak.
2010. nov. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

mért vagyok buta liba? -.-"

akkor temeg bunkó f*sz :DDDD

2010. nov. 6. 21:28
 7/14 A kérdező kommentje:

ma 21:28

Hát, pedig nem mindig úgy viselkedik...

2010. nov. 6. 21:29
 8/14 anonim ***** válasza:
Persze, mert csak így tudja kifejezni magát. Szerintem elég gáz, remélem nem jön be.
2010. nov. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Külsőre nem rossz pasi, de nagyon bunkó(velem nem), tehát nem, nem jön be
2010. nov. 6. 21:36
 10/14 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de mik vagytok ti, barnabőrűek?:P azok szoktak utcán zennét hallgatni.. énekelni:D
2010. nov. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!