Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet visszaszerezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet visszaszerezni az ex-et? (Minél többen, ha kérhetném)

Figyelt kérdés

A helyzet az,hogy pár hónapja szakitottunk,mert megcsalt 1 hónap után.Megvolt köztünk minden,olyan volt,mint egy szerelmi kapcsolat,persze az is volt.Mai napig nagyon jó barátok vagyunk,tartjuk egymással a kapcsolatot.

Valami tuti tipp,módszer,amivel újra összejöhetnénk?(jobban szeretem,mint egy barát.)


2010. nov. 7. 02:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mar elnezest, de miert akarsz egy olyan ferfivel osszejonni, aki mar 1 (kemeny egy!) honap utan megcsalt? Ha o szeretne, o is torekedne ra, hogy ujra osszejojjetek. Ha o nem lep ennek erdekeben, nem szeret, tehat mi ertelme lenne vele ujra egyutt lenni? Hogy ujra megcsaljon? Hidd el, van eleg ferfi a Foldon. Esetleg olyan is, aki tisztelne, megbecsulne es nem kellene neki mas.
2010. nov. 7. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A mindenit, ilyen komoly kapcsolatért, ennyire lángoló szerelemért megéri küzdeni..!
2010. nov. 7. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj nincs ezzel semmi gond, mivel a szerelmed nem erezz irantad szerelmet, de "barati" szeretetet igen, s a mai napig baratok vagytok.

Tehat Te is szeretheted igy, mint baratot, nem kell feltetlenul olyan kapcsolaton tortod a fejed,amihez nincsennek meg a szukseges kolcsonos erzelmek.

"ne szaladj olyan vonat utan, ami mar elment!" Ne tedd magad nevetsegesse, legyen benned tartas, legyen onbizalmad!

2010. nov. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Én nem jönnék még egyszer össze olyannal,aki megcsalt 1 hónap után.De ez az én véleményem,minden ember más.

Először is próbáld meg kideríteni,ő is többet érez-e barátságnál,nehogy "pofára ess".Ha igen,akkor beszélj vele,hogy mi lenne ha megint megpróbálnátok.

2010. nov. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szia!szerintem is megéri érte küzdeni.viszont azok,akik azt mongyák hogy fölösleges,meghogy barátként is szeretheted,na velük nem értek egyet.ugyanis nemrég szakitottam a barátommal,ő is megcsalt és nagyon szar érzés amikor a barátnőim azt mongyák,hogy haggyam a fenébe,mert mégiscsak szeretem és nem tudok mit csinálni,a szerelem nem ojan mint pl. egy tv hogy ki-be kapcsolgathatjuk...
2010. nov. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igaza van az utolsó válaszolóanak. :)

Érte megéri küzdeni,mert a szíve legmélyén még szeret,ezt tudom.

Nem adom fel,küzdök érte tovább,ő is küzdött értem anno.

2010. nov. 7. 12:26
 7/8 anonim válasza:
extasyt?
2010. nov. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ecstasy... :))
2010. nov. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!