Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Próbáljam meg visszaszerezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáljam meg visszaszerezni (ha igen, hogy? ) vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Pár napja szakítottam a barátommal és nagyon megbántam.:( Korábban már jártunk csak a sok veszekedés miatt szakított velem.Volt, hogy én voltam a hibás és volt, hogy ő.Most ugyanez volt az ok csak én hagytam el őt, már naponta veszekedtünk és nembírtam tovább.Tudom, hogy szeret és énis szeretem őt és rettentően hiányzik.:'(

Légyszi írjatok!!


2009. júl. 19. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:

hát ha szeretitek egymást, akkor mikért ne?

sztem adjatok egykis időt egymásnak, h lenyugodjatok, és át tudjátok gondolni, vagy hívd fel, vagy írj neki msn-en, vagy ahogy szoktatok kommunikálni. kezdjetek el dumálni, h mért szakítottak, majd ha látod h ő is bennevan a beszélgetésben akkor elhívhatod élőben is beszélgetni. onnan meg már alakul.

2009. júl. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Válasz Hm mien érdekes h pont ez volt nekünk is pontosan ugyan ez csak mi 1 éve vagyunk együtt nálunk is a vita volt a legföbb gond de rájöttem h az msn az oka mindennek vagyis az nagyon mert nekünk abból ált hogy msn tali msn tali és persze olyna mintha házasságba élnénk nagyon sokáig én elmodntam a barátnömnek h engem nem érdekel én öt szeretem probáljuk meg megé egyszer és jól sikerült a tali viszont azt tudom javasolni ha probléma van oldjátok meg és inkább veszekedjetek 20 percet egymással és megbeszélitek minthogynem vége legyen te meg ne legyél szeszélyes makacs hogy olyat modnasz neki amit a te szived sem érez
2009. júl. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!