Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha odamennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha odamennék hozzád (lány vagyok) és figyelmeztetés nélkül megcsókolnálak?

Figyelt kérdés
Lányok és fiúk válaszára is kíváncsi vagyok, érdekel hogy ki hogyan viszonyulna egy ilyen helyzethez :) 16/L
2010. nov. 7. 18:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 anonim ***** válasza:
60%
Hát nagyon függ attól, hogy hogy nézel ki. Nem hiszem, hogy annyira jó csaj lennél, különben lenne fiú akit csókolgathatnál. Ha mégis bizonyítani akarod, hogy jó csaj vagy, linkelj egy képet.
2010. nov. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/75 anonim ***** válasza:
100%
:D engem megcsókolhatsz :D
2010. nov. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/75 anonim ***** válasza:
56%
pofánvernélek
2010. nov. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/75 anonim ***** válasza:
78%

Hát én valszeg eltolnálak magamtól. Én is vágyom egy helyes lány után, de azért csak úgy nem hagynám magam. Előtte szeretnélek megismerni és ha továbbra is tetszel, akkor talán...

(:

De ha csak így megcsókolsz vkit az utcán, akkor biztos vmi ribancnak néznélek.

Inkább ne csináld.

20f

2010. nov. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/75 anonim ***** válasza:
100%

meglenne az első leszbikus élményem xD ettől függetlenül sztem kicsit kiakadnék...


16/L

2010. nov. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/75 anonim ***** válasza:
100%

eléggé lesokkolnék. mire ismét tudatomra ébredek jobban tennéd, ha addigra elmennél, mert akkora pofont kevernék le neked, hogy a földön kötnél ki

ha mégsem sokkolnék le, akkor élből kapnád a maflást.

L/18

2010. nov. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 anonim ***** válasza:
100%
de gondolom nem lányokat akar csókolgatni D:
2010. nov. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/75 A kérdező kommentje:

Nem vagyok ribanc. Értelmesebb vagyok a korosztályomnál is, csak emiatt nehezebb is ismerkednem, mert a legtöbben hihetetlenül agyatlanok.

Ezt csak egy amolyan "kaland"-nak találtam ki :)

2010. nov. 7. 18:57
 19/75 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ:

Ha jó csaj vagy akkor számold ki, nem lesz nehéz :D

Ha nem vagy, de ismerlek, akkor is örülnék neki

Ha nem ismerlek de jó csaj vagy erősen meglepődnék

Ha nem nézel ki jól, és a tetejébe nem is ismernélek, na akkor szegezném neked a kérdést, hogy ez most mi a f**** volt.


Ha bármelyik csoportból vagy, de bejössz(itt nem csak a szépség számít), akkor az első 2 valamelyike lép életbe :D

2010. nov. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 anonim ***** válasza:
97%
Pedig nem épp érett gondolkodásra vall. Egy értelmes nő ilyet soha nem csinál.
2010. nov. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!