Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha odamennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha odamennék hozzád (lány vagyok) és figyelmeztetés nélkül megcsókolnálak?

Figyelt kérdés
Lányok és fiúk válaszára is kíváncsi vagyok, érdekel hogy ki hogyan viszonyulna egy ilyen helyzethez :) 16/L
2010. nov. 7. 18:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 A kérdező kommentje:
De azért örülök a lebeszélésnek :p
2010. nov. 8. 19:01
 52/75 anonim ***** válasza:
93%
Te sem leszel a társadalom hasznos tagja
2010. nov. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 anonim ***** válasza:
93%

Örülök, hogy örülsz, de eddig sztem mindenki, akiről megállapítottam, hogy hp (jó, lehet nem feltétlenül mindig jó a megállapításom), az általában nem hitte magát hp-nak. Csak mondom, hogy tudd. :D

De látod, ha már nem csinálsz ilyeneket, mint a random smárolás, akkor az már egy jó pont. Ez persze kevés még, de ha így haladsz, a végén még rendes lány lesz belőled :D


20f (már írtam párszor)

2010. nov. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 A kérdező kommentje:

"Ha így haladsz, rendes lány leszel"


Na viszont ez a stílus már az, ami bántja a szemem.

Nem ismersz, úgyhogy nem kéne lenézöen reagálni :) Van rá esély, hogy rendesebb vagyok mint te.

2010. nov. 8. 21:37
 55/75 anonim ***** válasza:
93%

Ja, ez igaz. Van rá esély. Most mondhatnám, hogy bizonyítsd be. Am ha egy lánynak megfordul a fejében, egy ilyen random smárolás, akkor az rendes lány? :D


Naa, mintha felkaptad volna a vizet kicsit. Am van egy olyan érzésem, hogy szőke vagy. Vagy csak festeted? :D

2010. nov. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/75 anonim ***** válasza:
60%
(Őszintén megvallva, én szeretem húzni a lányok idegeit :D)
2010. nov. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szöke. Viszont nem is vagyok idióta és nem szeretem ha lekezelnek. Fogalmazhattam volna máshogy is az elöbb, de inkább nem indítok vitát.
2010. nov. 8. 22:18
 58/75 A kérdező kommentje:
Az én idegeimet nehéz húznod, mert ez az én szokásom :)
2010. nov. 8. 22:20
 59/75 anonim ***** válasza:
90%

Na indítsd azt a vitát :P

Vagy, ha gondolod lehet inkább priviben. Persze lehet, hogy valami perverz zaklató állat vagyok, aki ráizgult arra, hogy idegeneket akarsz lesmárolni az utcán. Hmmm. Nem tudhatod biztosra....:D

Bevállalja? Igen vagy nem? :D


Bár lehet nem kéne, mert a végén azt mondod, hogy micsoda egy bunkó vagyok és mégsem fogadod el az érveléseimet, amivel már1szer meggyőztelek, hogy ne csináld.


De most már kíváncsi vagyok. Vitázzunk :P:D

2010. nov. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 A kérdező kommentje:

Igazából csak a te érvelésed miatt nem változott volna a véleményem, csak mások is ezt írták és olyat is megkérdeztem akit jól ismerek :)


Ha annyira vitázni akarsz akkor írj privit.

2010. nov. 8. 22:29
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!