Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha odamennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha odamennék hozzád (lány vagyok) és figyelmeztetés nélkül megcsókolnálak?

Figyelt kérdés
Lányok és fiúk válaszára is kíváncsi vagyok, érdekel hogy ki hogyan viszonyulna egy ilyen helyzethez :) 16/L
2010. nov. 7. 18:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 A kérdező kommentje:
Utolsó: Igen valahogy így gondolom én is, hogy ilyet nem igazán kellene. Csak néha kiszeretnék lépni a "jókislány" szerepböl.
2010. nov. 7. 19:00
 22/75 A kérdező kommentje:
18:57 : És ha igen?:D
2010. nov. 7. 19:01
 23/75 anonim ***** válasza:
100%

akkor nincs semmi :D inkább engem csókolgass :D

17/f vagyok :D és szeretlek :D

2010. nov. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 anonim ***** válasza:
100%
na _:D?
2010. nov. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 anonim ***** válasza:
90%

Értelmesebb vagy a korosztályodnál és ilyet akarsz csinálni?

Képzeld én is 16 vagyok de még eszembe se jutott semmi ilyesmi akkor én most mi vagyok óvodás?


ha fiú lennék (tudom nem ugyanaz hogy belegondolni meg annak lenni de tegyük fel)akkor eltolnálak magamtól,és meglenne a véleményem.De ezt nem tudhatom mert nem vagyok az :D

2010. nov. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 A kérdező kommentje:
Utolsó: Hát valószínüleg nem vagyunk hasonló helyzetben. Nekem rengeteg dolog kimaradt, ami másnak nem és sok rossz dolgon kellett átesnem... szeretethiányom is van és ez a dolog elöhozna egy kellemes emléket..
2010. nov. 7. 19:10
 27/75 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem akarsz adni :D? én szeretnélek is érte :D
2010. nov. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki, szívesen lennék az a szerencsés, aki szembejön veled. Bár hozzám nem lenne gusztusod, de az más kérdés :)
2010. nov. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 anonim ***** válasza:
100%

Ha értelmes lánynak tartod magad, akkor ne csináld. Azért mondtam, hogy ribancnak gondollak, mert a viszketős hülye libák csinálnak ilyeneket. Ezután meg már nem tudnálak tisztelni.

Tudod hányan vágynak értelmes lányra? Igen, a legtöbben hihetetlenül agyatlanok, de így kissé te is azzá válsz. Ha ilyeneket csinálsz azzal nagyon nem fogod felkelteni egy értelmesebb fiú érdeklődését. Sőt sztem kifejezetten taszítanád őket (/minket :D).

20f

2010. nov. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 anonim ***** válasza:
100%
A szeretethiány meg nem mentség arra, hogy vki ribanc vagy nem. Tudom, biztos nehéz volt neked, de éppen ezért kéne normális legyél, hiszen te már túlestél olyanokon is, amin mások nem és erősebbnek kéne lenned. Szal én így gondolom:D
2010. nov. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!