Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a mellemről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a mellemről? Nagyon gáz, ugye?

Figyelt kérdés

[link]

:(


2010. nov. 8. 20:23
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyat, akinek sokkal jobban lóg, mégis mindig van pasija. Tornázz, az tényleg segíthet. Ha vaki igazán szeret, azt nem fogja érdekelni, milyen a melled.
2010. nov. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
63%
igen, nagyon gáz. ráadásul irtó kövér is vagy
2010. nov. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
4 hónapja fogyókúrázok, eddig 15 kg-ot sikerült leadnom, és még legalább ugyanennyit szeretnék.
2010. nov. 8. 20:40
 14/31 Moszuke ***** válasza:
100%

hát kicsit valóban lógnak.. de nekem bejön.

amúgy kb ez az utolsó amit figyelembe veszek egy lánynál..

2010. nov. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek több lányt, akiknek ennyire, vagy még jobban lóg a melle ennyi idősen, mégis van barátjuk :) Hidd el, ha valaki igazán szeret, akkor a melleidet is így fogja szeretni. Nekem pl. nagyon kicsi melleim vannak, a barátom mégis imádja őket, és mindig azt mondogatja, hogy nem is akarna nagymellű barátnőt, merthogy 10 év múlva azok már lógni fognak, míg az enyém nem fog. Neked viszont melltartóban, kivágott ruhában szép dekoratív a dekoltázsod. Sok fiú a nagymellű lányokat szereti- a nagy mell pedig mindenképp lóg valamennyire, és csak egyre jobban fog :( Fogadd el magad úgy, ahogy vagy, aki szeret, az szeret kívül- belül és Te vagy neki a legcsodálatosabb, leggyönyörűbb a világon ;)
2010. nov. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
84%

Nos van ilyen,nem lehet mindenkinek szép feszes a melle még fiatalon sem. Tudom,hogy ez sovány vigasz,de én is láttam,hogy jó pár osztálytársamnak hasonló van,többségüknek azért,mert túlsúlyosak. Nem tudom,hogy nálad mi az oka,de valószínűleg gyorsan nőttek meg,a striákból ítélve és hát a gravitáció nagy ellenség.Túl sok mindent nem tud ez ellentenni,a laza szövetek genetikai dolgok,persze "gyúrhatsz" mellre,meg kenegetheted feszesítő krémekkel,de nem esküszöm meg rá,hogy tényleg hatásosak. Viszont nincs okod elkeseredni,melltartóval szépen korrigálható a dolog,anélkül pedig jó esetben csak olyannak kell látni,akiben megbízol és szeret,őt meg nem fogja érdekelni.Tökéletesnek nem tökéletes,de szerintem nincs ezzel semmi gond,nagyon kevés az igazán szép mell,azoknak is a többsége plasztikai úton olyan.Ne érezd magad emiatt rosszul, képzeld,az enyém sem szép :S

18/L

2010. nov. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
De ha bután fogysz (azaz minél gyorsabban), akkor jobban fog lógni. Nem szépek amúgy sem. Nekem nem tetszenek (nekem, ez egy vélemény).
2010. nov. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
mindenki válaszát köszönöm, nagyon kedvesek vagytok:)
2010. nov. 8. 20:49
 19/31 Fish1 ***** válasza:
100%
Ha valaki megszeret, nem ez fog neki számítani. Senki sem tökéletes, max Photoshoppal.
2010. nov. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
48%

Ne haragudj, de nagyon csúnya.

De hogy valami hasznosat is írjak, én a helyedben mindenképp elkezdenék gyűjteni egy mellkorrekciós műtétre, ezerszer jobban érezném magam utána. El se akartam hinni, hogy 17 vagy, anyukámnak 2 gyerek szoptatása után ilyesmi a melle, de csak azért, mert ráadásul elmondása szerint bután is csinálta, mellszívógép nélkül, kézzel nyúzva fejt.

24N

2010. nov. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!