Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a mellemről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a mellemről? Nagyon gáz, ugye?

Figyelt kérdés

[link]

:(


2010. nov. 8. 20:23
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet, h a fogyástól van. Előtte is ilyen volt mielőtt elkezdtél fogyózni?
2010. nov. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
igen ilyen volt.
2010. nov. 8. 22:25
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:44


Hát Te milyen ki**** okos és kedves vagy. Gyűjtsön műtétre, varrassa fel, és legyen rajta egy keresztben egy vágás, vágják körbe a mellbimbóját, szabják szét az egészet, és rakjanak össze belőle egy lufit? Akkor szebb lesz? Nekem (24 évesen)túlsúly és fogyás-hízás nélkül nagyon hasonlóak a melleim, talán még ennyire sem szépek, egyszerűen amiatt, mert hirtelen nőttek meg, és sem a bőröm, sem a kötőszöveteim nem bírták a súlyt. Akkor most lőjem főbe magam? Netán van még jogom az életre, de csak akkor ha két tanú előtt aláírom, hogy azért lettek ilyenek, mert kézzel nyúztam cincáltam őket?


Nem értem mi a francnak kell ilyen kegyetlen és rosszindulatú válaszokat írni, és az amúgyis kételkedő kislányt (hiszen ha nem kételkedne a saját szépségében, értékében, fel se tenné a kérdést) még jobban elbizonytalanítani. Főleg nő létedre. Mert te aztán biztos hihetetlenül tökéletes vagy. Kemény feszes 70 A-s csöcsökkel. Igaz?


Anyám borogass.

2010. nov. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik!
2010. nov. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

ne aggódj! vannak még olyan pasik amint láthatod, hogy nem csak a cicik érdeklik őket:D

nekem van olyan lány ismerősöm, hogy ááá bomba csaj, sportol kis kora óta, vékony meg minden, de úgy lógnak a mellei :/

de emiatt tényleg nem kell izgulnod, nem minden nőnek szépek a mellei ;) nem vagy egyedül

2010. nov. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
0%
úúúristen mindjá hányok b+! fúj
2010. nov. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
0%
17évesen nem lehetnek ilyen melleid,és hogyha ilyenek is vannak akkor túlsúlyos is lehetsz.háát netudom..nekem nem tettszik :S
2010. nov. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Te nagyon ostoba vagy, kedves.

Milyen hatalmas vágásokról beszélsz? Az ilyet úgy hívják, hogy mellkorrekciós műtét és annyiból áll, hogy a megereszkedett mellet állítják a helyére, óriási vágások és szilikon nélkül. Lufit csinálnak belőle? Te mit hittél, hogy a mellfelvarrás feltétlenül egyenlő azzal hogy teletömik szilikonpárnákkal is egyben??? Erre most meg én mondom, hogy anyám borogass...

Én egy lehetőséget vázoltam fel a kérdezőnek, mert lehet itt köntörfalazni, hogy nem gáz, meg majd aki szeret így is szeret, de ettől még a lényeg nem változik, nevezetesen, hogy az ilyen állapotú mell igenis CSÚNYA. Szilikont én se rakatnék a mellembe, nincs az az isten, de ha ilyen mellem lenne, hát habozás nélkül elkezdenék rá gyűjteni, hogy korrigáltassam, még ha ezt az is jelentené, hogy 1 éven vajas kenyeret eszem. Egyébként látom már, hogy sikerült a tyúkszemedre taposnom a korábbi válaszommal, hiszen látszik, mennyire nem tudod elfogadni a saját melleidet, de kérlek, hogy ne azzal hárítsd, hogy engem mocskolsz. Gondolkodj el inkább te is a mellkorrekció lehetőségén, és akkor megnyugszol.

2010. nov. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Az engem ostobának titulálónak üzenem, hogy nézze meg a neten, hogy a felvarrás micsoda hegekkel jár (több vágással, mint a szilikon) A lógó mellet kb. szanaszét szabják, és a mellbimbót is áthelyezik. Mielőtt okoskodni kezdesz, esetleg nézz utána a dolgoknak. [link] íme a hegek...


A tyúkszemem pedig köszönöm jól van. A melleim szintén. Örvendtem.

2010. dec. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Ó, de régi kérdés... pedig jó dugni való lehetsz.
2013. jún. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!