Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet nála esélyem vajon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nála esélyem vajon?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet,hogy tetszik egy magyar,úgymond "sztár",de én nem mondanám annak,inkább ismert ember. Szeretném megismerni közelebbről.Nagyon megfogott a személyisége,már amennyit hallottam,tudok róla.

Szerintetek van rá egy pici remény is,hogy megismerkedjek vele,és barátság,esetleg kapcsolat alakuljon ki köztünk?

Nem szeretném magam olyan dolgokkal áhitatni,ami teljesen reménytelen.


2010. nov. 8. 21:15
1 2
 1/14 anonim válasza:
Hát attól függ,hogy mennyire ismert,milyen korosztályban ismert.Ha közel tudsz hozzá kerülni,mármint chatelni,telefonálni,beszélgetni vagy találkozni akkor lehet esélyed nála,hisz ő is ember.És ha híres akkor szerintem értékelni fogja,hogy nem csak a hírnév miatt érdekel téged-már ha ez tényleg így van.
2010. nov. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod:)

Nem,tényleg nem a hírneve miatt érdekel,ha lenne akkora szerencsém,hogy megismerkedjek vele,mindenképp titokban szeretném,nem akarok újságokban szerepelni,meg hasonlók.Csak mint maga az Ember érdekel:)

2010. nov. 8. 21:23
 3/14 anonim ***** válasza:
hát attól függ. ha úgy közeledsz hozzá mint egy normális hétköznapi ember akkor lehet.(feltéve ha bejössz neki és független ) ha rajongóként akkor szerintem nem venne komolyan.de persze ehhez olyan helyzetbe kell kerülni hogy megsimerhesd és szerintem itt kezdődik a gond. hacsak nem azokban a körökben mozogsz mint ő.
2010. nov. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Áhítatni? Azmiaz? :))
2010. nov. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Azt ne mondd, hogy Király Norbi, mert fejbe lövöm magam. Vagy valamelyik másik xfucktoros vagy megszaros cölöb. Mert akkor rajtad kívül még 5000 ember veri rá kb a nyálát...
2010. nov. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Sajnos nem nagyon mozgok az ő köreiben,de egyébként én is pont ezen gondolkoztam,hogy nem rajongóként akarom megközelíteni.Csak nem tudom,hogy hogyan.

2010. nov. 8. 21:25
 7/14 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem, ha celebbel akarsz közelebbről megismerkedni. Ismerem ezt a fajtát, van benne részem. Inkább menekülj kedves!
2010. nov. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

:)Konkrétan én se tudom a jelentését,de szerintem van ilyen szó:D

Nem,nem a Király Norbi,és nem is a többi tehetségkutatós műsor énekesei.

2010. nov. 8. 21:26
 9/14 A kérdező kommentje:

21:26:

Kifejtenéd részletesebben?:)

2010. nov. 8. 21:27
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor ki?
2010. nov. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!