Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet nála esélyem vajon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nála esélyem vajon?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet,hogy tetszik egy magyar,úgymond "sztár",de én nem mondanám annak,inkább ismert ember. Szeretném megismerni közelebbről.Nagyon megfogott a személyisége,már amennyit hallottam,tudok róla.

Szerintetek van rá egy pici remény is,hogy megismerkedjek vele,és barátság,esetleg kapcsolat alakuljon ki köztünk?

Nem szeretném magam olyan dolgokkal áhitatni,ami teljesen reménytelen.


2010. nov. 8. 21:15
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Az legyen az én titkom:)
2010. nov. 8. 21:30
 12/14 anonim ***** válasza:
Van egy olyan sanda gyanúm, hogy SP, vagy Fluor Tomi lesz az.
2010. nov. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Ki az a Fluor Tomi?Mert SP-ről már hallottam,de a másikról még nem.De ha ilyen mai menő tini sztárocskák,akkor megmondom,hogy nem,nagy tévedésben vagy.

De most mindegy is hogy ki az,a lényeg,hogy lehet-e nála esélyem??

2010. nov. 9. 15:55
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem mindegy szerintem, hogy ki az, mert ha valami felkapott sztárocska, annál 1 estére simán lehet esélyed, de ha valami normálisabb "sztár", azoknál több esély van kapcsolatot kialakítani.(ha csak barátit is).

Csak hát igen, hol találkozz vele, hogy menj oda hozzá, hogy ne gondolja, hogy csak azért mert ő "valaki" azért szeretnél vele ismerkedni.

Szerintem eleve gázos odamenni egy ismert emberhez, hogy tetszel, meg akarlak ismerni, stb....

Egy "spontán" találkozás egy szórakozóhelyen (bár nyáron azért kicsivel könnyebb, bár nem írtad, hogy színész, zenész, tv-s, stand up-os....) lehetőleg ő figyeljen fel rád stb...

Tudnám még ezt ragozni, ha gondolod, privátban beszélgethetünk erről. 22/L

2010. nov. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!