Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitévő legyek most? Tanácstala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek most? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Van egy lány akit elég régóta ismerek egy volt pasija révén... Egykoron a srác(aki nagyon jó haver volt) féltékeny lett erre a lányra miattam,és valamin összevesztek. Sőőt,a srác megpróbált kitolni a lánnyal,én meg közbeléptem,így hát énis összevesztem vele..(a sráccal)..Így telt el most közel 6 és fél hónap amíg nem beszéltek. De a lánynak most bűntudata lett,és szeretne vele újra barátkozni,de mivel elég kőszívű gyerekről van szó,így ő nem akar barátkozni,ennek következménye hogy sajnos a lány elég bánatos :/:( Eddig mindig mindent megbeszélt velem,én voltam az első akinek a véleményét kérte,és szeretett velem beszélni...sokat nevettünk együtt,segítettük egymást..de most úgyérzem hogy ez megváltozott. :(

Segíteni szeretnék,de úgyérzem mintha menekülne előlem.. :( Alig válaszol,és már nem is nagyon kezdeményez beszélgetést,csak ha huzamosabb időre eltűnök :/ Úgyérzem hogy nem vagyok már számára fontos,és ez nagyon fáj :( Úgyérzem miattam van ez az egész... :(

Megútált volna? Vagy csak üres lettem,és nem bízik bennem?:(


2010. nov. 9. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
tudom mit érzel, van egy lány, nagyon jóban vagyunk, többet akartam mint barátság, megbeszéltük, barátok voltunk, összejött 1-2 pasival azóta (ezzel számomra semmi baj) most újra össze akar jönni az egyikkel és ugyanezt csinálja, de komolyan rám se ír, hanyagol, pedig sokat segítettem neki (ő néha néha nagyon keveset segített), szerintem ne bánkódj miatta, nem éri meg, találsz majd valakit hidd el nekem, akivel jobb barátok lesztek
2010. nov. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ :)

Igazad lehet,csak a baj hogy nagyon régóta ismerem,és nagyon nehéz lenne ithagyni..lehetetlen :(

Annyira imádom,és sajnálom is szegényt :(

Szeretnék segíteni,de ááh..úgy fáj hogy nem fogadja el :(

2010. nov. 9. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!