Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után később újra együtt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után később újra együtt?

Figyelt kérdés
Voltatok már így egy hosszabb kapcsolat során? A szakítás után nektek mennyi szünet volt? És milyen volt a szünet: beszéltetek, vagy semmi kapcsolattartás? A szakító fél újra lángra lobbanhat a hiánytól, ha a szerelem csökkenése, elmúlásszerűsége,a megszokás volt a szakítás oka?
2011. máj. 13. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mi 2 és fél évig voltunk együtt, aztán szakítottunk mert mindketten kicsit hanyagoltuk egymást, igazából igen, elmúlt a szerelem azt hiszem. utána fél év szünet volt, amikor nem is beszéltünk, semmi. Nekem közben lett egy kapcsolatom, de csak a régivel tudtam összehasonlítani ami ezerszer jobb volt. Mikor erre rájöttem, megkerestem, úgy éreztem, hogy megint szerelmes vagyok, együtt is vagyunk már 3 hónapja, és még mindig olyan frissnek tűnik. Szóval szerelmes vagyok :) csak sajnos nem zökkenőmentes mert sokszor érzem úgy, hogy nála ez az érzés nem biztos, hogy visszatért :(
2011. máj. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 asdface ***** válasza:
100%

velem most szakított bnőm 3 hete és eleinte még próbáltam vissza kapaszkodni, de egyre inkább eltávolodott/elhidegült tőlem.Aztán egy kép like-olás miatt azt mondta telefonban , hogy most már biztos nem kezdené újra , mert "nem vertem magam földhöz miatta" és egyre lekezelőbb lett velem...

Ez volt az utolsó beszélgetésünk én mindent megtettem érte de ezt kaptam, nem fogom keresni a társaságát ha akar vmit majd ő keres.

Egyébként a nagy bemutatás előtt szakított velem a szülei miatt fél éves volt a kapcs.

És én még szeretem őt, de egyre kevésébé

23/f

2011. máj. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jártunk egy fél évig, majd dobott. Mivel elkerült koliba itthonról, pasi lett a dologból. Aztán egy fél év múlva hirtelen felvette velem a kapcsolatot msn-en, majd találkozgattunk, összejöttünk megint. A szünet alatt semmi kapcsolat nem volt, gondolom iwiw-en követtük egymás életét. 1 hónapig voltunk együtt, majd dobtam. Mivel sokat szenvedtem a különléttől, így ezzel a szakítással sikerült lezárnom végleg a kapcsolatot. Utóbb kiderült, azért vette fel velem a kapcsolatot, mert nem talált olyat, mint én :$
2011. máj. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha a kapcsolat kihűlt, ezért szakítottatok, kicsi az esélye, hogy sikeres lesz a megújítása, még ha az elején annak is tűnne. A megszűnés okai megint előjönnek.

Mi egy 2 éves együtt járást fél év után próbáltunk megújítani. Csak pár napig tartott.

2011. máj. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
47%
mi a baratommal 2 honapig voltunk egyutt,szakitottunk mert megcsaltam..minden nap beszeltunk mert nem tudott elfelejteni es nagyon belem szeretett de en nem tutam meg 1 eselyt adni neki 1 honapig,s aztan ravett egy utolso eselyre es most csak 1 honapig birtuk de most en szerettem ot meg es o hanyagol engem:(
2011. máj. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3hónap után szakított velem,nem úgy szeretett mint az elején mert csalódott bennem,1hónapig huztuk egymás agyát elég rendesen,mindennap beszéltünk msnen,aztán volt egy jó akaró aki bekevert nálunk,és már nem beszélünk egymással,szeret én érzem az msnes kiirásaiból de csalódtunk a másikba,szerintem egy kapcsolat ami kihűlt kicsi az esély arra hogy újralehet kezdeni akár tisztalappal,mert nem tudnál ugyanugy nézni a ásikra mint az elején):
2011. máj. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!