Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az miért lehet, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért lehet, hogy a barátom szakítás után jobban bánik velem, mint mikor együtt voltunk?

Figyelt kérdés

3 éves kapcsolat után szakított velem, mert elmondása szerint már csak barátként tud rám tekinteni.


ami furcsa, az az, hogy kedvesebb, mint valaha. minden nap beszélünk továbbra is, többször hív, mint az elmúlt hónapokban, kedvesebb, érdeklődőbb, meglep apróságokkal (hoz nekem a kedvenc italomból, a kedvenc kajámat esszük, amikor meglátogatom...stb), és emellett kb ugyanúgy viselkedik, mintha együtt lennénk... ölelget, becézget, puszilgat, simogat, sőt, az elmúlt pár napban többször is elmondta, hogy nagyon szeret, ilyet pedig már rég hallottam tőle...


megállapodtunk, hogy megpróbáljuk barátként. nem zavar ez a szituáció, csak ez nem egészen baráti, és nem értem, mi lehet az oka. valami ötlet? (és még a nők bonyolultak:D)


2011. máj. 28. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem szeret téged nagyon de nem csak téged van még valaki máás is és nem tud választani.
2011. máj. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
más biztos, hogy nincsen. azért, mert tudom, hogy megmondta volna, illetve mert eléggé antiszociális alkat, nem nagyon ismerkedik, inkább fiú haverjai vannak, abból is csak 1-2.
2011. máj. 28. 23:41
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Hát elöször is nagyon jó Neked :D

Engem is most dobtak 3év után és engem az exem azóta le se szar,2hónapja(mióta szakitottunk,nem is beszéltünk)

Am sztem is valószinüleg most jött rá,hogy elvesztett,hogy sokkal jobban szeret,mint hitte,meg fontos vagy neki...azért 3év sok idő=)

A másik meg amire gondolok,hogy büntudata van,azért mert szakitott.

2011. máj. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát de akkor pl nem értem, miért szakított. azt, hogy fontos vagyok neki, tudom, hisz én ismerem a legjobban. csak nem tudom, mit akar ezzel elérni:\
2011. máj. 29. 10:19
 5/6 anonim ***** válasza:

1. mindenki jobban értékeli, azt, ami nem az övé

2. az élvezet megvan, de nincs nyomasztó felelősség

2011. máj. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a 2. igaz, de most sztem az együttlét nem csak attól függ, hogy kimondjuk, hogy együtt vagyunk. mert most kb az van, hogy kimondtuk, hogy jó, szakítottunk... de ettől még olyan, mintha együtt lennénk. és igazából felelősséget is érez irántam.
2011. máj. 29. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!