Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek még sose volt párja!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek még sose volt párja! Ti nem szoktátok úgy érezni, hogy igazságtalan az élet?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem,hogy olyan jó dolga tudna lenni mellettem valakinek,hogy olyan jól tudnám 'csinálni' ezt a dolgot,jó társ lennék,és igazságtalan,hogy pont engem nem szeret senki,bezzeg van a világon egy csomó hülye érzéketlen ember,akiket meg szeretnek(!),meg elfogadnak olyannak,amilyenek,meg megölelik őket,meg ... meg ilyenek :S
2010. nov. 12. 23:52
1 2
 1/18 Moszuke ***** válasza:
31%
folyik nyál a monitorból...:S
2010. nov. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezért élünk. Próbatétel. :) Különben unalmas lenne.
2010. nov. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Az élet igazságtalan, ezellen nem tudsz mit tenni, bízz, és higgy abban, hogy egyszer a sok rosszat jóformában visszakapod. Addig marad a szívás
2010. nov. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Moszuke ***** válasza:
44%

ha lány vagy idéznék neked egyet:


csúnya nő nincs csak lusta.


és ha már jó a megjelenésed akkor esély van rá, hogy valaki megakarja ismerni milyen marha jó pár lennél te.

2010. nov. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan a Sors is úgy gondolja, ahogyan te, hogy te a párkapcsolat működtetésében már profi vagy, nincs szükséged társra, hogy gyakorold. Neked más tanulnivalót szán.:)
2010. nov. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
23:58 b*sszameg :D:D:D:D
2010. nov. 13. 00:00
 7/18 A kérdező kommentje:
23:57 nem értem,ez a férfiakra miért nem igaz
2010. nov. 13. 00:02
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

17 éves lány vagyok, és még sose volt párom, nem kellek a fenének sem, de remélem ez egyszer majd megváltozik^^ amúgy de, igazságtalan, mert akit szeretni tudnék, az meg messze lakik, és valószínűleg esélytelen is lenne^^ egyik legjobb barátomnak nevezhetem, és sose akarnám elrontani ezzel^^


Drága Moszuke, korábban is láttam a hozzászólásaidat, és kicsit visszavehetnél a stílusodból. Mert hű-de-rohadt-kemény vagy, de ez bántó is lehet. Nem sértésből mondom, csak úgy.

2010. nov. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Moszuke ***** válasza:
83%

egy férfi megjelenésén is lehet sokat javítani.

takarodjál gyúrni, tüntesd el a ragyát a fejedről, csinálj valami haj szerkezetet, öltözközz értelmesen. és kész.


csúnya férfi nincs csak lusta!:)


najó.. ez annyira nem igaz.. a nőket a smink,magassarkú hosszanti csíkos ruha és egyéb trükkök is szebbé teszik.

2010. nov. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Moszuke válaszait én is láttam már máshol is,meg itt is az első kommentje után sajnos nem tudom komolyan venni...


Többieknek köszi :)

2010. nov. 13. 00:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!