Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen igazságtalan az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen igazságtalan az élet? Van még remény? 23/L

Figyelt kérdés
van egy srác az életemben, és most már a szivemben. Mindkettőknek kapcsija van. De mindketten rossz kapcsiban vagyunk. 6hónapja fűzi az agyam, kb 2 hónapja adtam be a derekam, és kerültünk közel egymáshoz, minden téren. Neki van egy fia, a barátnője ezzel akarta magához láncolni. Ugy volt h össze költözünk, de mióta meg a baba, nem jön össze. Nem szereti a barátnőjét, el akarja hagyni. És együtt lenni velem. De most össze van zavarodva, és nem tudja mit akar. Nagyon nehéz, mert ugy érzem szerelmes lettem. Ő 30 én 23. Van esélye ennek a dolognak? Mit tegyek? segitsetek :(
2010. jún. 18. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van. De ha képes fél éven át fűzni téged, miközben kapcsolatban van, akkor szerinted melletted meddig tartana ki? Mennyi idő múlva találna mást, akinek ugyanazt mesélné, mint neked, hogy milyen rossz kapcsolatban van épp és ki akar szállni belőle?
2010. jún. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha rossz a kapcsolata és a gyerekkel tényleg csak meg akarták őt fogni, akkor ha akarna, simán le tudna lépni. Esély mindenre van, de te is beláthatod, hogy ezek alapján nem nehéz dönteni.. Viszont ha csak szórakozik veled, akkor érthető a hozzáállása.
2010. jún. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Réti bubuzér ***** válasza:
Ha ilyen rosszak a kapcsik, és emiatt tiszta depisek vagytok(csi) akkor jöhet az öngyi.
2010. jún. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ó bazz, megelőztél. Én is mingyá öngyi leszek annyira depi a sztori...
2010. jún. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
XD lol utolsó 2 :D hát igen ha megakarod csak huzatcsizni magad még párszor és szercsi lenni akkor hajrá.szerinted ha a csajt nem szereti akkor minek van vele,annyira nem szeret hogy eldobja a biztosat a bizonytalanért.persze jól jösz neki egy-2 döngetésre.De milyen undorító dolog egy foglalt pasival kef.élgetni... már ne is haragudj hogy ilyen nyers voltam de neked milyen lenne ha a pasid esténként máshova lógatná be azt jönne haza aztán beléd.. pffff van ám gusztusod lehet 30prcel azelőtt a másik csajban volt. és ha ezt csinálja bnőjével szted melletted majd nem fog félrek.efélni... áááá nem bíííírom..én sose lennék 2.vki életében,annál többre tartom magam..
2010. jún. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Mennyi állat egy rakáson...

Kérdező, szerintem 23 évesen nem egy 2 gyerek férfi kell melléd!

Hisz fiatal vagy és biztos szép is, ne szurd el az életedet!

A szerelem elmúlik, de a családja az ott marad... később lehet majd visszamenne, s hoppon maradnál... vagy csinálna neked is kettőt, és keresne egy fiatalabbat...és igy tovább... te döntésed.. de azert irj, érdekel a rálátásod a dologra!:)

Üdv

22/L

2010. jún. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
két gyerekes férfi akart lennni:)
2010. jún. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó :)

Megbeszéltük, és nem leszünk együtt. Igy lesz a legjobb. Neki most csak a kisfia érdekli, nem az élettársa. Ti nem hallottátok ahogy róla beszél, meg hogy nekem miket mondott.Mindegy. Ennek igy kell lennie. Valahol nekem is van valaki, csak ki kell várnom.....

1 hónapon múlt az egész hogy most együtt laknánk. De egy baba megszületése nagy fordulat egy ember életében, akkor is az baba anyját nem szereti.

2010. jún. 19. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!