Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen igazságtalan az élet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen igazságtalan az élet?

Figyelt kérdés
Nem lenne sokkal egyszerübb ha nekünk nőknek a védekezés mellet nem kéne rettegnünk attól, hogy teherbe esünk?mert az az x% ott van akkor is ha mindent helyesen használunk gondolok itt óvszerre,tablettára stb....Miért ilyen igazságtalan az élet?miért nem lehetünk akkor terhesek ha úgy érezzük késszen állunk rá?
2009. okt. 14. 06:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%
Hát ez aztán nagy igazságtalanság. És akinek sehogysem lehet gyereke? Annak szerinted mi? Te sem tudod még mit jelent az igazságtalanság szó...
2009. okt. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
46%

Igen, nagyon igazságtalan az élet, hogy egy nő teherbe tud esni ahelyett, hogy csak élveznie kéne azt aminek az eredeti célja a szaporodás, nem pedig a szórakozás.

Van akinek nem is lehet gyereke de szeretne. A taknyos felelőtlen 13-20 évesek meg hetente kapartatják ki magukból a gyereket, mert idióták.

2009. okt. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
66%

A legtöbb módszer szinte száz százalékos.

Ha mégis becsúszik az az egy százalék(kiszakad) ott az esemény utáni tabletta. Ha az is elmarad akkor kiveteted a véletlenül összekapcsolódott ivarsejteket.(ami ugyanúgy nem gyilkosság mint azt megakadályozni hogy egyáltalán találkozzanak)

És rettegni nemtudom miért kéne. Egy kisbaba nem a világvége. Sokmiliárd született már.

2009. okt. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%

fú ez drámai. :)

lelombozlak jó? nem csak a nők izgulnak... fúú most egy világ dölt össze benned... na szép napot..

de azért ne ugorj le sehonnan

2009. okt. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát az élet a k.rvára igazságtalan. A népgazdaságnak kellenek a kölkök, azért intézi így a PÁRT, hogy a nőknek rettegni kelljen.
2009. okt. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
59%
A pasikat meg elvitték katonaságba ahol történtek halálos balesetek, kb ugyanakkora eséllyel mint ahogy becsúszik a gyerek. Nabumm. Nőjj fel.
2009. okt. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
igaz...nem ti estetek teherbe fogamzásgátló mellet 17.5 évesen.....
2009. okt. 15. 21:22
 8/21 anonim ***** válasza:
69%
Én nö vagyok, de szerintem a pasiknak éppoly rettegés lehet a dolog. Hány ribanc sokkolja öket (sokszor alaptalanul) a terhességgel). Nekem volt olyan tapasztalatom, hogy egy csaj "bepalizott" egy srácot: jól leszedte olyan címen, hogy "teherbe esett", s kell a lóvé "abortuszra". A srác meg lelki beteg lett... halálra aggódta magát... a csaj meg jól röhógött a markába. Úgyhogy szerintem mi nók még mindig jobb helyzetbe vagyunk, mert ha tuttira nem akarok teherbe esni, akkor megtal´çalom a módját a biztonságos védekezésnek. S ha az akarok lenni, akkor jöhet egy pasi akármivel, akkor is teherbe tudom ejtetni magam... Szóval akkor melyik a jobb?....
2009. okt. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 proxilla frez ***** válasza:
94%
imádom ezt az oldalt :D
2009. okt. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
33%

Drágám. Se la vie. És teszem hozzá nektek nőknek nem emiatt kellene az életet, és a sors igazságosságát kérdőre vonnotok.


18/F

2009. okt. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!