Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igy már esélyem sincs? Kivagyok!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igy már esélyem sincs? Kivagyok!

Figyelt kérdés
Tegnap beszélgettem egy pasival és jól elvoltunk aztán elkezdte mondani h milyen nőre vágyik meg h igy a nők meg hogy hol keressen nőt magának/nincs neki a láthatáron most más nő)?Azt hittem bejövök neki!Teljesen ki vagyok borulva h nem engem akar!El kell felejtenem mert ezek után már esélyem sincs.Szerintetek?Felejtsek?
2010. nov. 13. 09:36
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?Én igy gondiolom,ha már meg van a vonzalom mert megvan mert bizsergek amikor hozzám ér és ő is mert lehet érezni,de akkor miért van ez?nem tudok eligazodni!
2010. nov. 13. 11:32
 12/19 anonim ***** válasza:
valami miatt nem lehettek egymáséi..lehet h házas, vagy van barátnője. vmit titkol
2010. nov. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nem semmi ilyen nincs!Nála szoktam lenni!Ugyhogy nem hinném h elzavarja a feleségét vagy a nőjét!Meg ugye már elég régóta ismerem.
2010. nov. 13. 11:59
 14/19 anonim ***** válasza:
valami akkor is van. szerintem szeretne veled lenni, de azt érzi valami miatt ezt nem szabad..erre kéne rákérdezned!?
2010. nov. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Sztem meleg. Kérdezz rá, ha megbízik benned, elmondja.
2010. nov. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
amikor megismerkedtünk régen(9hónapja) akkor azt mondta h ne legyen érzelem,inkább barátkozzunk,azóta nem is beszélünk az érzelmekről én ugy voltam vele ha akar valamit majd jelzi!De semmi.Meglehet a korkülönbség?10 év.
2010. nov. 13. 12:27
 17/19 anonim ***** válasza:
attól függ hány éves vagy. ha 18 alatt, akkor lehet ez az oka..
2010. nov. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
23 éves nő vagyok!
2010. nov. 13. 12:45
 19/19 anonim ***** válasza:

Szerintem biszex. Elsőre ütős, de gondolj bele:

Ha nála vagy, akkor van ott egy fiú, aki állítása szerint a 'haverja'?

2010. nov. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!