Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közelednétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közelednétek egy ilyen férfi felé?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kérdésem nőkhöz szól. Szóval megismertem egy férfit. Nem tudom ki gyakorolt rám utoljára ilyen hatást. Azt tudom róla, hogy nincs kapcsolata, meg hogy 35 éves. Nem szeretnék kezdeményezni, mert én még abban a hitben élek, hogy ez a férfi dolga, viszont azt szeretném, ha észrevenné, hogy ha kezdeményezne, akkor nem hiába tenné. Az utolsó kapcsolatom egy éve volt, kicsit kiestem a gyakorlatból. Túl átlátszó sem szeretnék lenni, a férfi 35 éves, gondolom venni fogja a lapot, de azért inkább kihasználnám, hogy ő ilyen idős, vegye észre az apróbb dolgokat is :) A probléma csak az, hogy sosem találkozom vele úgy, hogy mindössze ketten vagyunk, mindig a barátnőmmel szoktam lenni, aki viszont ki nem állja ezt az embert, és nem mondtam el neki, hogy nekem viszont szimpatikus, tehát a dolog lényege az lenne, hogy a férfi észrevegye, de a barátnőm még ha lehet ne, feleslegesen nem akarok kioktatást kapni :) Ti mit tennétek ebben a helyzetben? Hogyan próbálkoznátok?

Szívesen olvasom ilyen korú férfiak véleményét is, hogy mi az, aminek őszintén örülnének és vennék a lapot :)

Köszönöm a válaszokat!


2010. nov. 18. 22:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
ööö...hát lehetne gondolkozni tippeken...deee ha teszem azt veszi a lapot, és kezdeményez, akkor azt a barátnőd úgyis észreveszi (hiszen te írtad, hogy csak úgy taliztok ha a csaj is ott van)...az nem baj?
2010. nov. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Akkor már nem baj, ha már elkezdődik valami.

Addig nem akarom, hogy tudja, ameddig nincs semmi, mert hát ha nem lesz semmi, akkor feleslegesen leszek leb*szva, hogy kit néztem ki:)

2010. nov. 18. 22:08
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok...Hát nem lesz egyszerű azért így:D Lehet próbálkozni a szemezéssel, mert így ez a legtöbb amit tehetsz:D de nem tudom milyen helyszínről van szó, mert egy számára hozzáfélrhető helyre becsúsztatott telefonszám...khmm..hát nekem személyszerint bejött :P 21/L
2010. nov. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hát, ami azt illeti ez még megoldható lenne, de szerinted nem túl merész? Nem akadna ki egy 35 éves ember ezen? :D Imádom az idősebb férfiakat, de eddig még sosem kezdeményeztem én, még ilyen módon sem, hogy esélyt adok gyakorlatilag a kezdeményezésre :D
2010. nov. 18. 22:18
 5/19 anonim ***** válasza:

am párom szintén 35 :P

Az hogy merész-e...hát ez a férfi gondolkodásától függ, hogy ő mit tart annak... viszont ilyen nonverbális dolgokkal meg lehet hogy nem,vagy csak nagyon sokára érnél célt, mert ő nem merne lépni a korkülönbség miatt... Én amikor megcsináltam ezt a telószámod dolgot, az illetőnek nagyon jól esett, és bevállalósnak tartott:D de ezt lehet más másképp reagálja le..

2010. nov. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Annyira nem nagy a korkülönbség, én 21 vagyok :) És tudom közhely, de én tényleg sokkal érettebb vagyok, az ilyen korúakkal érzem jól magam. Eddig nem is volt gond, mert hát ugye ők kerestek meg engem, nem pedig az én ösztöneim vadultak meg :D Szóval csak most vagyok bajban :D
2010. nov. 18. 22:31
 7/19 A kérdező kommentje:
A barátnőm azért nem kedveli, mert nincs normális kapcsolata. Mondjuk engem ez egy cseppet sem zavar, nekem sem sok időm van az enyelgős így szeretlek úgy szeretlek dolgokra. És iszonyúan szégyellem magam emiatt, eddig ilyet még sosem éreztem, de őszintén nem zavarna, ha nem akarna feleségül venni. Remélem azért nem tartasz hülyének :)
2010. nov. 18. 22:34
 8/19 anonim ***** válasza:
Dehogy tartalak, én is kb ilyen meglátású vagyok :) Ez a harmincas korosztály valóban bejövős;) De itt ezesetben arról van valami meglátásod/megérzésed, hogy bejössz-e neki? Vagy ő h viselkedik?
2010. nov. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hát, fogalmam sincs. Elég sokszor jön oda hozzám, vagy szól néha egy két szót, de tipikusan az az én vagyok a jóképű magas férfi, aki úgy magával van elfoglalva, viszont rajtam kívül kb. senkivel nem beszélget, de rám mindig gyönyörűen mosolyog. Ezzel is vett le a lábamról :D Úgy konkrét sosem volt, ez mondjuk meglehetősen bosszant, bár talán pont a társaság miatt nem volt az, a fene tudja, de ilyen idősen már illene konkrétabbnak lennie. Talán várnom kéne egy kicsit és nekem is mosolyogni hátha egy kicsit konkrétabb lesz?
2010. nov. 18. 22:40
 10/19 anonim ***** válasza:

Igen ebben lehet valami...akkor nagyon is bíztató a helyzet úgy látom :) Akkor szerintem legyél vele kedves, mosolyogj, stb, érzékeltesd finoman hogy tetszik neked...aztán reméljük lép valamit...ha meg nem, akkor az még mindig lehet amiatt amit fent írtam... :S

Na de most megyek, jóéjt!

2010. nov. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!