Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közelednétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közelednétek egy ilyen férfi felé?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kérdésem nőkhöz szól. Szóval megismertem egy férfit. Nem tudom ki gyakorolt rám utoljára ilyen hatást. Azt tudom róla, hogy nincs kapcsolata, meg hogy 35 éves. Nem szeretnék kezdeményezni, mert én még abban a hitben élek, hogy ez a férfi dolga, viszont azt szeretném, ha észrevenné, hogy ha kezdeményezne, akkor nem hiába tenné. Az utolsó kapcsolatom egy éve volt, kicsit kiestem a gyakorlatból. Túl átlátszó sem szeretnék lenni, a férfi 35 éves, gondolom venni fogja a lapot, de azért inkább kihasználnám, hogy ő ilyen idős, vegye észre az apróbb dolgokat is :) A probléma csak az, hogy sosem találkozom vele úgy, hogy mindössze ketten vagyunk, mindig a barátnőmmel szoktam lenni, aki viszont ki nem állja ezt az embert, és nem mondtam el neki, hogy nekem viszont szimpatikus, tehát a dolog lényege az lenne, hogy a férfi észrevegye, de a barátnőm még ha lehet ne, feleslegesen nem akarok kioktatást kapni :) Ti mit tennétek ebben a helyzetben? Hogyan próbálkoznátok?

Szívesen olvasom ilyen korú férfiak véleményét is, hogy mi az, aminek őszintén örülnének és vennék a lapot :)

Köszönöm a válaszokat!


2010. nov. 18. 22:00
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Akkor azt hiszem a csendben maradós nőies stratégiát választom :D Remélem feltűnik neki, és ez barátnőmnek nem fog :)

Köszönöm neked! :) Jó éjt!

2010. nov. 18. 22:45
 12/19 A kérdező kommentje:
Ööö majd légyszi írj már, ha olvasod még a kérdést, akarok még kérdezni valamit.
2010. nov. 19. 11:57
 13/19 anonim ***** válasza:
Olvasom :)
2010. nov. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Na szóval szerinted megszólítsam, ha nagyon csendben van, vagy inkább fogjam be a számat és nézzek rá elmélyülten? Ma kipróbáltam a szépen mosolygást egy másik nagyon nagyon kedves férfi ismerősömön és gyönyörű válaszmosolyt kaptam. Sajnos ő a múlt (veszettül bánom, de sajnos ez ellen már nem tudok tenni), csak nem tudom hogy most megszólaljak vagy inkább ne? (Bocsi, hogy ilyen hülyeségekkel traktállak, csak tényleg annyira kijöttem a gyakorlatból :D )
2010. nov. 19. 14:28
 15/19 anonim ***** válasza:
Hát először próbálkozz ezzel a dologgal...aztán a reakciókat figyeld meg..ha egyértelműen pozitívak a visszajelzések,ha keresni fogja a tekintetedet meg a társaságodat, stb, akkor szinte nyert ügyed van. Még ekkor sem biztos, hogy megszólít, de ekkor már nagyobb bátorsággal megteheted te is, hiszen ekkor már szinte biztos, hogy lesz valami :)
2010. nov. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :)Minden választ te adtál és mind hasznos volt :) Meglep, hogy alacsony a százalékod :) Tőlem pluszt kaptál mind válaszodra :) Köszi még egyszer :)
2010. nov. 19. 21:56
 17/19 anonim ***** válasza:
SZerintem azért alacsony, mert ha valaki nem olyan választ kapott tőlem, amilyet kapni szeretett volna, akkor lehúzott:D de köszi szépen neked. Azért írj néha, hogy mi történt :) Kíváncsi vagyok :)
2010. nov. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Most engem is lehúztak amott,de nem érdekel, anonim oldal, nem fogok jópofizni és olyat mondani, amiről úgy gondolom baromság :D
2010. nov. 20. 16:00
 19/19 anonim ***** válasza:
hát ennyi :D nem is érdekel emiatt a pontozás...ha felpontoznak nyílván jól esik, hogy segíthettem, de a lepontozás meg tök gyerekes egy véleménykülönbség miatt...:)
2010. nov. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!